دهیاران برای استقبال از سال جدید برنامه های خلاقانه ارائه کنند | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

دهیاران برای استقبال از سال جدید برنامه های خلاقانه ارائه کنند

انتشار: شنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۴۶:۳۹ |
کد خبر: 26831 |
بازدید: 16 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: آخرین نشست فصلی دهیاران شهرستان پردیس در سال ۹۷ به ریاست نوید عباسی معاون هماهنگی امور فنی و عمرانی فرماندار در محل سالن جلسات معاونت سیاسی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – رضا خدادادی بخشدار بومهن، نماینده بخشداری جاجرود و دهیاران روستاهای شهرستان در این نشست حضور داشتند و این جلسه با هدف تشریح برنامه‌های دهیاران برای استقبال از سال جدید، ارائه گزارش پروژه های عمرانی انجام گرفته در سال ۹۷ و برآورد وضعیت اعتبارات ارزش افزوده در روستاها برگزار و معاون فرماندار پردیس با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی در زمینه های مختلف برای دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستایی گفت: در کنار ارائه آموزش های تخصصی، کارشناسان فرمانداری و بخشداری طی چند مرحله با حضور در دهیاری ها، دفاتر مالی و وضعیت پروژه‌های روستا ها را بررسی کردند تا در هیچ یک از روستاهای شهرستان مشکلی از این بابت وجود نداشته باشد.

عباسی به فرارسیدن سال جدید اشاره کرد و افزود: انتظار ما از دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی این است که برای استقبال از سال ۹۷ آمادگی کامل داشته باشند و با استفاده از ایده های خلاقانه و جدید، برنامه هایی در خور شأن مردم روستا تدارک ببینند تا وضعیت بصری روستا بهبود یافته و روحیه شادابی و نشاط و مشارکت در روستاییان ارتقا یابد.

این مقام مسئول بر لزوم ارائه برنامه سال آتی شامل نیازها، اعتبارات و اقدامات لازم الاجرا تاکید کرد و گفت: مهمترین مسئله استفاده از تجارب و تخصص کارشناسان امر در شناخت نیازها است و کارشناسان فرمانداری و بخشداری های تابعه کاملا آمادگی همکاری با دهیاران را دارند.

در ادامه دهیاران حاضر گزارش خود را ارائه کرده و مقرر شد برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در ایام تعطیلات نوروزی، اکیپ ویژه با همکاری بخشداری ها تشکیل شود.

برپایی جشنواره های فرهنگی و اجتماعی با مشارکت روستاییان، معرفی شاخص های برتر هر روستا در قالب بنر و فایل های اطلاع رسانی و بررسی تخصصی برنامه های سال آتی از جمله مصوبات این جلسه بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>