آموزه های دینی ما علاوه بر قانونمندی بحث تدبیر را بیان می کنند | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

آموزه های دینی ما علاوه بر قانونمندی بحث تدبیر را بیان می کنند

انتشار: پنج شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۵۳:۲۵ |
کد خبر: 26801 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: امام جمعه قرچک گفت: قانونگذار وظایف مدیران را مشخص کرده است اما آموزه های دینی ما علاوه بر قانونمندی بحث تدبیر را بیان می کنند.

به گزارش خبرنگار ما – حجت السلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه قرچک در شورای اداری قرچک ککه با حضور استاندار قرچک برگزار شد، اظهار داشت: وقتی انسان خود را بشناسد و بداند در کجای کارخانه عظیم انسان سازی قرار دارد، بداند مسئولیتش چیست و به کجا قرار است برسد از سرگردانی و اضطرابی که در وجود آدمی است، نجات پیدا می کند.

وی گفت: امیدوارم همه ما خدمتگزار راستینی برای مردمی باشیم که در صحنه های مختلف ثابت کردند که پای ارزش ها و پای آرمان های امام راحل(ره) و شهدا همچنان ایستاده اند.

اسماعیلی افزود:عدالت را زیباترین شاه بیت انسانی و آن را کاری سخت و ظریف دانست.

وی حضور جوانان را در برنامه های ملی و مذهبی شهرستان هر ساله پررنگ تر و پاشکوتر از قبل دانست و آن را از جلوه ها و برکات انقلاب اسلامی عنوان کرد.

امام جمعه قرچک تاکید کرد: یک مدیر باید تدبیر داشته باشد و بداند کجا باید چه عملی را انجام دهد، کجا باید توضیح دهد، کجا باید سکوت کند و کجا باید پاسخگو باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: قانونگذار وظایف مدیران را مشخص کرده است اما آموزه های دینی ما علاوه بر قانونمندی بحث تدبیر را بیان می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>