برگزاری جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت شهرستان پردیس | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

برگزاری جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت شهرستان پردیس

انتشار: پنج شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۵۱:۱۲ |
کد خبر: 26797 |
بازدید: 19 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: آخرین جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت شهرستان پردیس در سال ۹۷ به ریاست سجاد برنجی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – معاون فرماندار پردیس در این جلسه به نزدیکی تعطیلات سال جدید اشاره کرد و گفت: معمولا در روزهای پایانی سال حجم تبادلات مالی بسیار زیاد می‌شود و در ایام تعطیلات نیز اکثر شهروندان به مسافرت و دید و بازدید می روند و در این دوره ها سرقت بیشترین تهدید را دارد بنابراین تهیه و اجرای طرح‌های مربوط به پیشگیری از سرقت برای این مواقع از اهمیت بیشتری برخوردار است.

برنجی تکمیل روشنایی معابر، افزایش گشت‌های شبانه و راه اندازی نگهبان محله در مجتمع های مسکونی بزرگ، رصد مداوم وضعیت نقاط حساس و ارتقاء آموزه های شهروندی مبنی بر رعایت موارد ایمنی را از جمله اقداماتی دانست که در تهیه و اجرای طرح ها باید مورد توجه قرار گیرد.

رئیس پلیس پیشگیری و عملیات فرماندهی انتظامی شهرستان نیز رتبه پردیس را در بکارگیری نگهبان محله بالاتر از سایر شهرستان های شرق استان دانست و گفت: اداراتی که نگهبان ۲۴ ساعته ندارند یا مناطق صنعتی در شهرستان باید با نیروی انتظامی همکاری بیشتری داشته باشند تا بتوان ضمن صیانت از اموال دولتی و عمومی، آسودگی خاطر را نیز برای فعالان مناطق صنعتی و صنفی به وجود آورد.

در ادامه رئیس پلیس آگاهی و دیگر افراد حاضر به بیان نظرات خود پرداختند و در پایان مقرر شد؛ اداره برق شهرستان با همکاری شهرداری ها و دهیاری ها نسبت به تکمیل و رفع نقص روشنایی معابر اصلی و فرعی اقدام کنند.

تجهیز محل اسکان نوروزی مسافران به دوربین مداربسته، همکاری شرکت عمران شهر پردیس برای استقرار نگهبان محله در فازهای جدید و کارگاه‌های ساختمانی، چاپ بروشورهای تبلیغاتی و پخش آگهی های تصویری با استفاده از ظرفیت های شهرداری ها برای آگاه بخشی عمومی و اجرای دو طرح ضربتی برای پیشگیری و مقابله با سرقت در شهرستان از مصوبات این جلسه بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>