یکی از راهبردهای اصلی استانداری با کمک مدیرعامل جدید شهرک های صنعتی استان تهران حمایت از اشتغال موجود است | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

یکی از راهبردهای اصلی استانداری با کمک مدیرعامل جدید شهرک های صنعتی استان تهران حمایت از اشتغال موجود است

انتشار: پنج شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۵۰:۵۶ |
کد خبر: 26796 |
بازدید: 17 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت- ابتکارورامین: استاندار تهران که برای شرکت در جلسه پیگیری مشکلات صنعتگران این استان به شهرستان پاکدشت سفر کرده بود  گفت: بنای ما این است که در شهرک های صنعتی استان تهران حضور پیدا کنیم و مسائل و چالش های پیش روی  صنعتگران و تولیدگران را پیگیری کنیم.

به گزارش خبرنگار ما – اسفندیار محسنی‌بندپی افزود: امروز در شهرک صنعتی عباس آباد شهرستان پاکدشت در نشستی حضور پیدا کردیم که مدیران و اعضای هیئت مدیره ۸ شهرک صنعتی استان تهران هم حضور داشتند و مسائل و مشکلات خود را بیان کردند.

وی گفت: توسعه زیرساخت ها مثل آب،برق و گاز، تامین سرمایه در گردش، تجدید نظر در قانون مالیات بر ارزش افزوده و مسائل محیط زیستی عمده درخواست صاحبان صنایع بود که در نشست امروز مطرح شد.

وی افزود: در خصوص مسائل زیرساختی پیش روی صنعت تصمیمات خوبی اتخاذ و همین امروز با پیگیری مدیرعامل جدید ۳۸ واحد صنعتی که درخواست برق داشتند، مشکل آنها برطرف شد.

محسنی بندپی در پایان گفت: قرار شد کارگروهی مشخص، جلساتی را در خود استانداری برگزار و مشکلات صنعتگران را پیگیری کنیم تا هم از اشتغال موجود حمایت کنیم و هم شاهد اشتغال جدید در شهرک های صنعتی باشیم.

شهرستان پاکدشت با دارا بودن ۵ شهرک صنعتی فعال،یکی از قطب های صنعتی پایتخت محسوب می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>