آئین تودیع رئیس واحد مرکزی خبر شهرستان ورامین برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

آئین تودیع رئیس واحد مرکزی خبر شهرستان ورامین برگزار شد

انتشار: دوشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۰۰:۱۷:۴۸ |
کد خبر: 26739 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: با حضور حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین از تلاش های حسن عبدالملکی، رئیس واحد مرکزی خبر شهرستان ورامین و قرچک تقدیر و امیرحسینی به جای وی معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ما – در این جلسه که با حضور حسین کاغذلو فرماندار ورامین،میرزایی رئیس اداره صمت، تاجیک مدیرجهاد کشاورزی، رستمی مسئول بازرسی و میری مدیر روابط عمومی فرمانداری ورامین برگزار شد، از زحمت ۱۳ ساله عبدالملکی در مسئولیت دفتر خبرگزاری صدا و سیما در شهرستان ورامین تقدیر به عمل آمد.

فرماندار شهرستان ورامین در آیین تودیع و معارفه سرپرست واحد مرکزی خبر این شهرستان گفت :مایه مباهات و خرسندی ماست که امروز اقای عبدالملکی با سبقه خبری خوب پرچمدار خبرگزاری صداو سیمای ایران در  کشور پهناور هند  میشوند امیدواریم با تلاش خود آنجا نیز منشا اثر بوده و پرچم کشور عزیزمان را نیز در حوزه اطلاع رسانی برافراشته نگاه دارد.

حسین کاغذلو افزود:خبرنگاران با یک نگاه ویژه و کارشنایی شده موضوعات را دنبال میکنند و براساس واقعیت در جهت انعکاس اخبار درست گام برمیدارند و در این بین نیز تاثیر زیادی برتصمیم گیری مدیران در حوزه های مختلف دارند .

وی به اهمیت حوزه خبر بالخص خبر بصری اشاره کردو گفت : اولین روز حضور کاری خود در شهرستان ورامین به عنوان فرماندار که مصادف با روز خبرنگار بود با حضور در دفتر واحد مرکزی خبر با آقای عبدالملکی دیدار نمودم که این نشان از اهمیت صدا و سیما و البته تمامی خبرنگاران برای مدیران است.

وی تصریح کرد: ما با مدیران واحد مرکزی خبر تعامل خوبی داریم و هدفمان پیشبرد اهداف شهرستان میباشد ، هدف ما این است که بهترین و اثر بخش ترین پاسخ ها به مخاطبین ارسال شود.

کاغذلو گفت : این جانبت به عنوان نماینده دولت در تعامل با   خبرگزاری صدا سیما در جهت رفع نواقص و تقویت  طرفیت ها عمل خواهم نمود

وی برگزاری نهضت اطلاع رسانی را ابتکاری جدید در عرصه اطلاع رسانی یاد کردو گفت : ما با طرح نهضت اطلاع رسانی تمامی مسوولین را موظف کردیم تا  روبروی خبرنگاران نشسته و در مصاحبه با خبرنگاران نسبت به بهبود عملکرد خود اقدام نمایند

وی از خبرنگاران خواست با سعه صدر و دقت عمل در کار به پیشبرد اهداف شهرستان کمک نمایند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>