تدابیر لازم برای مایحتاج مردم در شب عید اندیشیده شده است | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

تدابیر لازم برای مایحتاج مردم در شب عید اندیشیده شده است

انتشار: دوشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۰۰:۱۷:۴۶ |
کد خبر: 26737 |
بازدید: 13 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به شرایط اقتصادی ویژه کشور در آستانه سال نو گفت: تدابیر لازم برای تامین کالاهای اساسی شب عید از جمله میوه، گوشت قرمز و سفید اندیشیده شده است.

به گزارش خبرنگار ما – هدایت الله جمالی پور اظهار داشت: به هیچ عنوان در تامین کالاهای اساسی شب عید مردم مشکلی وجود ندارد و تمامی کالاها به مقدار لازم ذخیره شده است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان با فضاسازی های مختلف به دنبال ایجاد التهاب در بازار شب عید هستند، افزود: مردم نباید دغدغه کمبود هیچگونه کالایی را در شب عید داشته باشند، انبارها پر از کالاهای اساسی مورد نیاز مردم است.

جمالی پور یادآور شد: دشمنان با فضا سازی های مختلف در خصوص کمبود کالا به دنبال هجوم مردم برای خرید کالاهای خاصی در بازار هستند، ولی شهروندان باید آگاه باشند که ستاد تنظیم بازار استان تمامی اقلام مورد نیاز شب عید را به اندازه کافی ذخیره کرده است.

وی ادامه داد: هجوم مردم برای خرید کالایی خاص فقط راه را برای افراد سودجو و فرصت طلب باز می کند که این امر موجب ضرر مردم می شود.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر در جنوب استان تهران واقع شده که دارای پنج شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک، قیامدشت و حسن آباد است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>