برگزیدگان دومین جشنواره موسیقی پیشوا معرفی شدند | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

برگزیدگان دومین جشنواره موسیقی پیشوا معرفی شدند

انتشار: دوشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۰۰:۱۵:۵۰ |
کد خبر: 26735 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


۱۶۲

پیشوا – ابتکارورامین: مراسم اختتامیه دومین جشنواره موسیقی شهرستان پیشوا با حضور عده کثیری از مردم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ضمن تشکر از عوامل برگزاری مراسم اختتامیه از فرمانداری معاونین فرماندار و شهرداری و تمام دستگاه های دولتی و غیر دولتی دست اندر کار، در بخش تجلیل از بهمن جنیدی پیشکسوت عرصه موسیقی و تعزیه ترجیح داد تا همراهان ایشان که در گذشته در یک گروه منسجم و دوستانه هنری در کنار ایشان بودند و در این مراسم وی را همراهی کردند به خاطره گویی بپردازند.

هادیان دبیر دومین جشنواره و رئیس انجمن موسیقی شهرستان پیشوا گفت: پس از معرفی اجرائی دومین جشنواره موسیقی تمام آثار ارسالی توسط هیئت بازبینی مورد بررسی قرار گرفت و آثار برگزیده به مرحله داوری این جشنواره راه یافتند

وی افزود: هیئت داوران که از سوی کارشناس فنی انجمن و مسئول هیئت داوران مشخص و به کار خود ادامه دادند و پس از بررسی کارشناسانه و ارائه آرای خود گروه ها و نفرات برتر و شایسته تقدیر این جشنواره را معرفی نمودند.

فرماندار شهرستان پیشوا افزود: اگر امنیت عمومی را به عنوان سقف و غایت یک جامعه که از ارکان مختلفی تشکیل شده در نظر بگیریم، ستون آن فرهنگ و هنر است.

فرماندار شهرستان پیشوا هدف از برگزاری هفته فرهنگی را کاهش آسیب‌های اجتماعی عنوان و تصریح کرد: در هفته فرهنگی به مسائلی پرداخته شد که به نوعی جزو بایدها و نبایدهای زندگی همه شهروندان بوده و باید با رویکرد فرهنگی و با زبان هنر به سمع و نظر آنها می‌رسید.

وی به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های شهرستان پیشوا اشاره کرد و گفت: پیشینه بسیار غنی و ظرفیت‌ها و استعدادهای فراوانی در زمینه موضوعات فرهنگی و هنری با رویکرد معنوی و مذهبی در شهرستان وجود دارد که باید با برنامه ریزی اصولی به فعلیت برسد.

 در پایان برگزیدگان این جشنواره بدین شرح معرفی و لوح تقدیر خود را از دست مسئولین حاضر دریافت نمودند.

در بخش تک نوازی ساز سنتور نفر اول پرنیا طباطبائی و نفرات دوم در رده های سنی متفاوت ساجده زواره محمدی و اشکان جوادی و نفرات سوم به همین ترتیب کسری کاشانی و آوا طاهری همچنین نفر اول ساز دف مجدد پرنیا طباطبائی، پیانو امیر محمد صحیحی مقدم، نفر اول نی حسن مجیدی نصر و در تک نوازی نفرات شایسته تقدیر در رشته کمانچه محمد جواد سعادتمند، و در دونوازی عود مهدی پسندی و امیر محمد مختاری، فاطمه شریفی نسب در رشته سنتور و آرش شیبانی نوازنده ویلن شایسته تقدیر شدند.

در گروه نوازی بزرگسالان گروه شور انگیز به سرپرستی علیرضا عرب احمدی رتبه نخست و گروه تیام به سرپرستی داود مستخدمی رتبه دوم و گروه موسیقی قاف عشق رتبه سوم گروه نوازی را از آن خود نمودند. همچنین گروه های موسیقی اشترانکوه در رده سنی بزرگسالان و گروه چکاد در رده سنی نوجوانان  شایسته تقدیر و تجلیل شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>