جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین تشکیل شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین تشکیل شد

انتشار: یکشنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۱۰:۳۲ |
کد خبر: 26714 |
بازدید: 15 views |
بدون دیدگاه


ور۱

ورامین – ابتکارورامین: جلسه ستاد تنظیم بازار ورامین به ریاست حسین کاغذلو فرماندار این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – در این جلسه که در محل فرمانداری شهرستان ورامین برگزار شد، مسائل مربوط به تنظیم بازار شب عید مورد بررسی قرار گرفت.

فرماندار ورامین در این جلسه گفت : به منظور تأمین میوه مورد نیاز مردم در روزهای عید ۶۰۰ تن سیب و پرتقال با نرخ دولتی در شهرستان ورامین توزیع می شود.

وی گفت: این مقدار میوه در ۱۲ نقطه از مناطق شهری و نیز روستاهای پرجمعیت شهرستان توزیع می شود که در صورت نیاز، به تعداد این نقاط توزیع افزوده می شود.

وی افزود: یکی از مهمترین مسائل مربوط به کالاهای اساسی به ویژه کالاهای تنظیم بازار این است که تأمین کالا به درستی صورت می گیرد و در توزیع با ایراداتی مواجه هستیم که مسئولان ستاد تنظیم بازار باید کنترل بازار را به گونه ای در دست گیرند که مردم با آسودگی خاطر در روزهای پایانی سال نسبت به تامین کالاهای مورد نیاز خود اقدام کنند.

کاغذلو اظهار داشت: کالای مورد نیاز مردم از جمله گوشت، مرغ، میوه و سایر اقلام تنظیم بازاری باید در زمان مناسب و متناسب با نیاز مردم تهیه و در دسترس عموم قرار گیرد و بازرسانی اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان نیز وظیفه دارند تا به صورت مستمر برفعالیت مراکز خرید، واحدهای صنفی و مراکز عرضه میوه نظارت کرده و با متخلفان برخورد قانونی کنند.

وی در ادامه با اشاره به برپایی نمایشگاه بهاره در شهرستان ورامین گفت: هدف از پرپایی نمایشگاه های بهاره کمک به اقتصاد خانواده ها در تامین کالاهای با کیفیت و مقرون به صرفه با دسترسی آسان است بنابراین خروجی این نمایشگاه باید به کاهش بار اقتصادی جامعه منجر شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>