بیش از ۵۸۰ برنامه در هفته فرهنگی شهرستان پیشوا برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

بیش از ۵۸۰ برنامه در هفته فرهنگی شهرستان پیشوا برگزار شد

انتشار: یکشنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۰۹:۰۶ |
کد خبر: 26710 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: مراسم اختتامیه هفته فرهنگی شهرستان پیشوا با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ضمن آرزوی توفیق و تشکر از اصحاب فرهنگ وهنر با حضور خود در مراسم اختتامیه هفته فرهنگی شهرستان پیشوا از فعالان برجسته ی غرفه های نمایشگاه دستاوردهای فرهنگی و هنری شهرستان پیشوا تقدیر و تجلیل به عمل آورد.

هفته فرهنگی شهرستان پیشوا از چهارم اسفند ماه آغاز شد و برنامه های فرهنگی و هنری مختلفی را در شهرستان پیشوا با خود به همراه داشت

گروه های مختلف هنری تحت پوشش انجمنهای هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا فعالیتهای هنری خود را در مناطق مختلف شهرستان پیشوا داشتند

انجمن نمایش شهرستان در این هفته در حدود ۳۶ اجرای صحنه ای و خیابانی نمایش با موضوعات مختلف فرهنگی و اجتماعی را به صحنه نمایش برد.

حسین عباسی صبح یکشنبه در خصوص برگزاری آئین اختتامیه هفته فرهنگی شهرستان پیشوا طی سخنانی اظهار کرد: طی چند ماه گذشته ۱۱ کمیته ذیل ستاد برگزاری هفته فرهنگی به برگزاری جلسات متعدد با گروه‌های مختلف مردمی اعم از هنرمندان، اصحاب رسانه، ائمه جماعات، بازاریان و اصناف، ورزشکاران و مسئولان هیئت‌های ورزشی و … با هدف برنامه ریزی منسجم و دقیق پرداختند.

وی با بیان اینکه بر اساس پیش بینی‌های اولیه بنا بر اجرای ۵۴۰ برنامه در سطح شهرستان بود، افزود: با برنامه ریزی های خوب و متنوعی که همه مسئولان ادارات، دستگاه‌ها و نهادهای شهرستان داشتند این عدد به ۵۸۴ برنامه رسید که نشان دهنده ظرفیت‌های بالای پیشوا در امور فرهنگی و هنری است.

عباسی بیان کرد: به برکت وجود نازنین حضرت امامزاده جعفر (ع) در شهرستان پیشوا کانون‌های صمیمانه ای برای اجرای برنامه‌ها به صورت گروهی شکل گرفته که در این مراسم اختتامیه باشکوه نمودی از این اتحاد و هماهنگی به خدمت حاضران عرضه شد.

وی با اشاره به ضرورت اجرای برنامه‌ها با رویکرد فرهنگی و هنری در شهرستان، اذعان کرد: پر واضح است که فرهنگ و هنر بهترین شیوه برای ارتقای معنویت و عمومیت بخشی به اخلاق و مهربانی در جامعه است.

وی ضمن قدردانی از استقبال گرم و پرشور مردم از برنامه‌های هفته فرهنگی، گفت: تلاش می‌کنیم این اختتامیه که با حضور صمیمی شما همراه شده مقدمه‌ای برای کارهای بزرگ‌تر در آینده باشد.

عباسی با تشکر از همه دست اندرکاران برگزاری هفته فرهنگی شهرستان پیشوا، گفت: با اتمام هفته فرهنگی، در جلساتی نقاط قوت و ضعف این برنامه‌ها را مرور می‌کنیم تا بتوانیم برنامه‌های خوب، متنوع و غنی را در سال آینده به مردم شریف شهرستان پیشوا ارائه کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>