همه باید برای بهبود خدمات رسانی بیمارستان شهید ستاری کمک کنیم | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

همه باید برای بهبود خدمات رسانی بیمارستان شهید ستاری کمک کنیم

انتشار: شنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۲۱:۴۸ |
کد خبر: 26697 |
بازدید: 20 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک گفت: بیمارستان برکت شهید ستاری یک بیمارستان تازه تأسیس بوده که بدیهی است برای بهبود روند خدمات رسانی آن اقدامات بیشتری صورت گیرد و همه باید در این رابطه کمک کنیم.

به گزارش خبرنگار ما – بهمن خطیبی سرپرست فرمانداری به همراه علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری به منظور بررسی عملکرد شبکه بهداشت و درمان، از این اداره بازدید و جلسه ای با حضور رئیس و کارکنان این اداره تشکیل داد.

وی در این جلسه با تبریک روز زن و ولادت حضرت زهرا(س)، از تلاشگران حوزه درمان و پیشگیری از بیماری ها تقدیر کرد.

رئیس مجمع سلامت شهرستان قرچک افزود: یکی از موفقیت های دولت تدبیر و امید موضوع سلامت بوده گرچه در ادامه اجرای سیاست ها به لحاظ مشکلات موجود برخی اهداف کمرنگ تر شد اما بنیان بسیاری اقدامات تأثیرگذار در عرصه سلامت مردم در این دولت بنا نهاده شد.

وی یادآور شد: در حیطه سلامت شهروندان و روستاییان اقدامات خوبی صورت گرفت.

خطیبی ادامه داد: باید همه تلاش کنیم در کشور شهروندان و روستاییان عزیز هنگام ورود به بیمارستان ها و مراکز درمانی دغدغه ای جز بیماری نداشته باشند و خدمات رسانی به نحوی باشد که برای رفع مشکل مربوطه و بدست آوردن صحت و سلامتی همواره امیدوار باشند.

سرپرست فرمانداری قرچک خاطرنشان کرد: شهرستانهای استان تهران باید از امکانات بهتری بهره مند شوند و از این جهت حرکات خوبی در سطح استان تهران شروع شده و همچنان ادامه دار است و موضوع تشکیل مجمع سلامت در تمام شهرستانها در راستای همین موضوع صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه به صورت دوره ای از ادارات شهرستان بازدید می شود، خواستار برقراری نظم در ادارات و رسیدگی در اسرع وقت به امور مردم و جلب رضایت حداکثری آنها شد.

این مسئول شبکه بهداشت و درمان را از ادارات تأثیرگذار منطقه عنوان کرد.

وی افزود: بیمارستان برکت شهید ستاری بیمارستانی تازه تأسیس است و وظیفه متولیان امر را سنگین تر می کند چرا که هم باید به انتظارات بحق مردم پاسخ دهند و هم در راستای مجهزتر شدن بیمارستان بکوشند.

خطیبی بیان داشت: باید تعادل بین نیازها و امکانات ایجاد شود و این وظیفه شبکه بهداشت و درمان است که بعنوان تسهیلگر منطقه در حوزه سلامت نقش دارد.

وی گفت: هرقدر بتوانیم دغدغه شهروندان و روستاییان را کم کنیم به سمت توسعه یافتگی پیش خواهیم رفت.

این مسئول عنوان کرد: فرمانداری در کنار تمام ادارات قرار گرفته و به دنبال این است که با تعامل و حمایت از ارگانها، موجبات پیشرفت شهرستان، رضایت خداوند و مردم را فراهم کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>