قالیشویی ها ورامین تحت بازررسی قرار می گیرند | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

قالیشویی ها ورامین تحت بازررسی قرار می گیرند

انتشار: چهارشنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۲۴:۴۵ |
کد خبر: 26320 |
بازدید: 17 views |
بدون دیدگاه


ور۱

ورامین – ابتکارورامین: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین از آغاز طرح نظارت بر فعالیت قالیشویی های این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – حسن میرزایی گفت: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و انجام مراسم خانه تکانی ، تقاضای مردم برای شتشوی فرش ها افزایش یافته و فعالیت کارگاه های قالی شویی در این ایام بیشتر می شود .

وی افزود: بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ورامین با سرکشی مداوم بر فعالیت ۲۵ مرکز قالیشویی در سطح این شهر و منطقه چرمشهر ، بر روند خدمت رسانی این مراکز از نظر کیفیت و قیمت شتشوی فرش نظارت مستمر می کنند.

وی اظهار داشت: نرخ شتشوی فرش به صورت توافقی صورت می گیرد.

میرزایی گفت: در این طرح تیم های بازرسی به صورت مستمربر چگونگی عملکرد واحدهای قالیشویی نظارت داشته و با تخلفاتی نظیر گرانفروشی، تقلب ، عدم صدور صورتحساب و نظایر آن بر وفق مقررات برخورد قانونی لازم صورت انجام می دهند.

وی تصریح کرد : این طرح تا روزهای پایانی اسفند ماه ادامه خواهد داشت که در صورت مشاهده تخلفات احتمالی با متخلفین برخورد خواهد شد .

وی از شهروندان خواست ضمن دقت در استفاده از خدمات قالیشویی های مجاز و دارای پروانه، در صورت مشاهده هرگونه تخلف احتمالی با سامانه ۱۲۴ تماس گرفته و مراتب را به اطلاع بازرسان این اداره برسانند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>