جلسه بررسی پیشران های توسعه ای ورامین برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

جلسه بررسی پیشران های توسعه ای ورامین برگزار شد

انتشار: چهارشنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۲۳:۴۹ |
کد خبر: 26316 |
بازدید: 19 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، جلسه بررسی پیشران های توسعه ای شهرستان ورامین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – در این جلسه که با حضور نعمت الله ترکی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، حسین کاغذلو فرماندار ورامین، معاونین فرمانداری، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد، راه های توسعه شهرستان ورامین مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس سازمان مدیریت استان تهران در این جلسه گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته ، ورامین صاحب پایانه موقت فروش محصولات کشاورزی می شود.

نعمت الله ترکی افزود: زمینی برای عرضه موقت محصولات کشاورزی به شکل مکانیزه غرفه بندی شده و در اختیار کشاورزان ورامینی قرار می گیرد.

وی افزود با راه اندازی این مرکز، توسعه کشاورزی در ورامین، با رشد چشمگیری مواجه می شود.

وی اظهار داشت: مرکز تحقیقات کشاورزی استان تهران که در شهرستان ورامین مستقر است از زمینی ۲۰۰ هکتاری برخوردار است که قرار است طرح کشاورزی و گلخانه ای که موجب افزایش تولید و ایجاد فرصت های شغلی پایدار می شود در آن اجرا شود.

وی گفت: در بخش سند برنامه ششم توسعه، پیشران های توسعه ای در ورامین تعیین شده است که در بازدید و افتتاح پروژه های عمرانی و کشاورزی شهرستان ، وضعیت این پیشران های توسعه ای مورد بررسی قرار گرفت.

ترکی گفت: شهرستان ورامین از ظرفیت ویژه ای در توسعه کشاورزی و صنعتی برخوردار است و با تأمین و توسعه زیرساخت های راه و شهرسازی و راه های ریلی و جاده ای، بهترین استفاده از این ظرفیت های صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: بر اساس پیشران های توسعه، احداث سه محور کمربندی سوم به ورامین و به سمت رودهن و بومهن، اتصال ریلی شهرستان به تهران و آماده سازی زیرساخت های عمران و آبادانی تا ۱۴۰۰ محقق می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>