طرح نظارت بر قالیشویی ها در ورامین آغاز شد | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

طرح نظارت بر قالیشویی ها در ورامین آغاز شد

انتشار: سه شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۳۲:۴۵ |
کد خبر: 26299 |
بازدید: 12 views |
بدون دیدگاه


ور۷

ورامین – ابتکارورامین: رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ورامین از آغاز طرح نظارت بر فعالیت قالیشویی های این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – حسن میرزایی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت : با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و انجام مراسم خانه تکانی ، تقاضای مردم برای شتشوی فرش ها افزایش یافته و فعالیت کارگاه های قالی شویی در این ایام بیشتر می شود .

وی افزود: بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ورامین با سرکشی مداوم بر فعالیت ۲۵ مرکز قالیشویی در سطح این شهر و منطقه چرمشهر ، بر روند خدمت رسانی این مراکز از نظر کیفیت و قیمت شتشوی فرش نظارت مستمر می کنند.

وی اظهار داشت: نرخ شتشوی فرش به صورت توافقی صورت می گیرد.

میرزایی گفت: در این طرح تیم های بازرسی به صورت مستمربر چگونگی عملکرد واحدهای قالیشویی نظارت داشته و با تخلفاتی نظیر گرانفروشی، تقلب ، عدم صدور صورتحساب و نظایر آن بر وفق مقررات برخورد قانونی لازم صورت انجام می دهند.

وی تصریح کرد : این طرح تا روزهای پایانی اسفند ماه ادامه خواهد داشت که در صورت مشاهده تخلفات احتمالی با متخلفین برخورد خواهد شد .

وی از شهروندان خواست ضمن دقت در استفاده از خدمات قالیشویی های مجاز و دارای پروانه، در صورت مشاهده هرگونه تخلف احتمالی با سامانه ۱۲۴ تماس گرفته و مراتب را به اطلاع بازرسان این اداره برسانند.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>