کلنگ‌زنی پارک بحران در قرچک | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

کلنگ‌زنی پارک بحران در قرچک

انتشار: سه شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۳۲:۰۵ |
کد خبر: 26296 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: شهردار قرچک گفت: زمینه‌های ایجاد پارک بحران را برای شرایط بحرانی مهیا کردیم تا در صورت وقوع حادثه آمادگی‌های لازم را داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار ما – همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر با حضور محمد امامی امین معاون اقتصادی استاندار تهران و مسئولان شهرستان قرچک پارک بحران به مساحت ۵ هکتار با اعتباری بالغ‌بر ۲۰ میلیارد ریال کلنگ‌زنی شد.

محسن خرمی شریف، شهردار قرچک طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت: وجود گسل در این شهرستان شرایط ویژه‌تری را ایجاد کرده است، که نیاز است تا اقدامات برنامه‌ریزی شده و گسترده‌ای را در این زمینه انجام دهیم.

 قر۱

وی گفت: ساخت پارک مدیریت بحران یکی از اقدامات زیر بنایی در حوزه امداد و نجات است که باید به این طرح اهمیت داده شود و زمینه‌های ایجاد این پارک را برای شرایط بحرانی مهیا کنیم تا در صورت وقوع حادثه آمادگی‌های لازم را داشته باشیم.

شهردار قرچک در ارتباط با تجهیز امکانات ستاد بحران تصریح کرد: در حال برآورده کردن امکانات خوبی برای ستاد بحران هستیم و پیرو تاکید باید این امکانات را تقویت و راه‌اندازی کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>