زندان زنان قعله نو املاک در محدوده شهرری هیچ ارتباطی به قرچک ندارد | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

زندان زنان قعله نو املاک در محدوده شهرری هیچ ارتباطی به قرچک ندارد

انتشار: شنبه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۱۷:۰۳ |
کد خبر: 26212 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


قر۲

قرچک – ابتکارورامین: نماینده مردم شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا گفت: زندان زنان قعله نو املاک در محدوده شهرری هیچ ارتباطی به قرچک ندارد و اظهاره نظر دهندها برای جواب باید جای دیگر دنبال پاسخ بگردند.

به گزارش خبرنگار ما – اخبار نگران کننده ای درباره شهرستان قرچک در شبکه های مجازی به گوش می رسد، بازار شایعات طبق معمول داغ است و چون زندان زنان در نزدیکی قرچک است  همه بدون اطلاع از تقسیمات کشوری که زندان زنان قعله نو املاک در محدوده شهرری هست شایعات را داغ تر می کنند.

سید حسین نقوی نماینده مردم شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در پی شایعات شهرستان قرچک در گفت و گو با خبرنگار تس قرچک آنلاین اظهار داشت: زندان زنان در شهرستان ری قرار داردو هیچ ارتباطی با مسئولان و ادارات شهرستان قرچک ندارد.

وی افزود: این زندان هیچ ارتباطی به محدوده و سازمان های قرچک ندارد و ما هیچ اطلاعی از اقدامات و حوادث زندان زنان قعله نو املاک شهرری نداریم  و بهتراست کسانی که اظهارنظر می کنند حداقل تقسیمات کشوری را بشناسند و مطالعه کنند و بدانند با مسئولان کجا باید صحبت کنند.

نقوی با بیان اینکه از همین جا اعلام می کنم که زندان زنان قعله نو املاک در محدوده شهرری هیچ ارتباطی به قرچک ندارد و اظهاره نظر دهندها برای جواب باید جای دیگر دنبال پاسخ بگردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>