رفع مشکل شهرک های صنعتی ورامین در اولویت قرار دارد | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

رفع مشکل شهرک های صنعتی ورامین در اولویت قرار دارد

انتشار: پنج شنبه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۶:۰۴:۰۲ |
کد خبر: 26155 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران گفت : با توجه به نیاز شهرستان های جنوب شرق استان تهران به فرصت های شغلی پایدار ، رفع مشکلات شهرک های صنعتی ورامین در اولویت قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ما – صابر پرنیان  در دیدار با فرماندار شهرستان ورامین گفت: رفع مشکلات شهرک های صنعتی استان تهران از اولویت ویژه ای برخوردار است و نباید اجازه داد که حتی یک واحد تولیدی به دلیل مشکلاتی که می توان با استفاده از ظرفیت داخلی برطرف کرد، تعطیل شود.

وی افزود: هیچ بن بستی برای واحدهای صنعتی وجود ندارد که نتوان آن را با کار جهادی مسئولان برطرف کرد و این مهم محقق نمی شود جز این که سیاست های اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر معظم انقلاب عملیاتی و اجرایی شود.

وی تصریح کرد: مدیران شهرک های صنعتی استان تهران باید میزکار خود را داخل واحدهای صنعتی دایر کنند تا از نزدیک مسائل و مشکلات را رصد کرده و با همفکری با صاحبان صنایع این مسائل و مشکلات را برطرف کنند.

پرنیان افزود: تولید کننده باید برای ادامه فعالیت خود، به آینده امیدوار باشد و این امید تنها در سایه حضور مدیران در صحنه و تلاش و همت مسئولانه تمامی افراد محقق می شود.

وی گفت: شرکت شهرک های صنعتی استان تهران تلاش دارد تا در سایه تأمین زیرساخت های مورد نیاز تولید، از ظرفیت اساتید و صاحبان اندیشه در آگاهی بخشی به جامعه تولید کننده پیشگام بوده و آنان را در رفع مسائل و مشکلات اداری و توسعه علمی یاری رساند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران افزود: صاحبان صنایع و صنعتگران استان تهران بسیار جلوتر از مدیران حرکت می کنند و یقینا می توان با حمایت و بستر سازی مناسب، موجبات افزایش میزان تولید را فراهم کرد.

وی با اشاره به مسائل و مشکلات صاحبان صنایع و شهرک های صنعتی جنوب شرق تهران گفت: نگاه مدیران به شهرک های صنعتی جنوب شرق تهران با توجه به نیازی که این مناطق به اشتغال دارند ویژه است و تلاش می شود تا وضعیت شهرک های صنعتی قرچک، سالاریه، چرمشهر،خیرآباد و شهید ملاآقایی ورامین و شهرک صنعتی پیشوا در تولید ارتقاء پیدا کند.

پرنیان گفت: امروز شهرک صنعتی قرچک، یکی از مناطق صنعتی پویا و فعال در کشور است که به واسطه نگاه ویژه دولت توانسته بسیاری از واحدهای صنعتی و صنفی را در خود جای دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>