وحدت،انگیزه دینی و رهبری دینی باعث پیروزی انقلاب اسلامی شد | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

وحدت،انگیزه دینی و رهبری دینی باعث پیروزی انقلاب اسلامی شد

انتشار: چهارشنبه, ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۰۱:۱۱ |
کد خبر: 26139 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: فرماندار ورامین گفت : وحدت،انگیزه دینی و رهبری دینی باعث پیروزی انقلاب اسلامی شد.

به گزارش خبرنگار ما – حسین کاغذلو روز چهارشنبه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت : مردم ایران از دیرباز تا کنون، پیروان راستین قرآن و دین دارانی متعهد بودند که بی دینی حکام ایران نیز نتوانست آنان را از مسیر حق دور کند.

کاغذلو افزود: آحاد مردم ایران اسلامی برای رهایی از یوغ طاغوت به وحدتی بی نظیر دست یافتند، وحدتی که در سایه انگیزه های دینی و رهبری بی نظیری امام راحل، طومار نظام شاهنشاهی را در هم پیچید.

وی تصریح کرد: در میان کسانی که علیه رژیم ستم شاهی گروه های دیگری نیز وجود داشتند که پس از پیروزی انقلاب به دلیل نداشتن انگیزه های دینی ، از قطار انقلاب پیاده شده و به معاندین نظام تبدیل شدند.

وی تأکید کرد: هر گاه که نظام از سه پشتوانه وحدت مردمی، انگیزه های دینی و پیروی از ولایت فقیه به طور مطلق برخوردار شد به پیروزی دست یافت و امروز نیز می توان با تکیه بر این سه اصل بر توطئه های دشمنان فائق آمد.

در پایان این مراسم از افسران، کارکنان و سربازان نمونه نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران تجلیل به عمل آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>