توسعه شهرک صنعتی قرچک با استقبال صنایع مختلف صورت گرفته است | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

توسعه شهرک صنعتی قرچک با استقبال صنایع مختلف صورت گرفته است

انتشار: سه شنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۵۷:۴۳ |
کد خبر: 26105 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک- ابتکارورامین: سرپرست فرمانداری قرچک خبر داد: توسعه و پیشرفت شهرک صنعتی قرچک با استقبال صنایع مختلف صورت گرفته که در نوع خود بی نظیر است.

به گزارش خبرنگار ما – همزمان با دهه مبارکه فجر، سه واحد تولیدی صنعتی در حوزه صنایع کشباف، پوشاک و قاب سازی با حضور محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران، خطیبی سرپرست فرمانداری، معاونین فرماندار، اعضای شورای تامین، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و روسای ادارات در شهرک صنعتی قرچک به بهره برداری رسید.

محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران در حاشیه این بازدید گفت: امید است با همت مسوولان و سرمایه گذاران، این شهرک توسعه بیشتری یابد و با توسعه بیشتر این شهرک اشتغال زایی برای جوانان شهرستان افزایش یابد.

وی گفت: مشکلات مطرح توسط صاحبان صنایع که اکثر آنها در نقدینگی، مواد اولیه و مشکلات شهرک صنعتی بود، پیگیری می‌شود.

بهمن خطیبی سرپرست فرمانداری نیز در آیین بهره برداری از این سه پروژه شهرک صنعتی گفت: شهرک صنعتی قرچک با استقبال سرمایه‌گذاران روبرو شد و شاهد افتتاح کارخانجات مهمی در آن هستیم که هم رونق اقتصادی را افزایش داده و هم به اشتغال‌زایی کمک کرده‌اند.

وی گفت: با افتتاح این سه پروژه که با حضور معاون استاندار تهران صورت گرفت، برای ۸۰نفر از نیروهای جویای کار قرچک اشتغال زایی شده است.

خطیبی افزود: این سه پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است و در ماه‌های آینده خبر خوشی از اشتغال زایی تولید در شهرک صنعتی قرچک خواهید شنید.

وی در ادامه بازدید و افتتاح واحدهای تولیدی شهرک صنعتی قرچک بیان داشت: با تعامل و همکاری و همت مدیریت شهرک صنعتی و مسوولان، تعداد کارخانجات و کارگاه‌های این شهرک در حال افزایش است و کارخانجاتی که امروز افتتاح شد به خارج از کشور هم صادرات دارند.

وی تصریح کرد: امروز پروژه‌های شهرستان در حوزه صنایع، اقتصاد، خدماتی، عمرانی و فرهنگی افتتاح شدند که جای خرسندی است، در حالی وارد دهه پنجم انقلاب می‌شویم که به حجم خدمات نظام افزوده می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>