جشنواره محلی نقاشی جوانان در دهه فجر فاطمی | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

جشنواره محلی نقاشی جوانان در دهه فجر فاطمی

انتشار: یکشنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۵۷:۴۴ |
کد خبر: 26069 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


پیش۱

پیشوا – ابتکارورامین: به همت کانون فرهنگی و هنری امام عصر (عج) جشنواره محلی نقاشی جوانان در دهه فجر فاطمی برگزار گردید

به گزارش خبرنگار ما – به همت کانون فرهنگی و هنری امام عصر (عج) و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا جشنواره محلی نقاشی جوانان در دهه فجر فاطمی برگزار گردید

طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا گفت: جشنواره های هنری محله ای راهی برای کشف استعدادهای برتر منطقه و پیشرفت جوانان و نوجوانان است و اکثر پیشرفت ها در همه زمینه ها از محله های کوچک پا گرفته و پس از رشد در عرصه های بزرگ پدیدار گردیده و خود را به نمایش گذاشته است.

در این جشنواره که به مناسبت ایام الله دهه فجر برگزار گردید تعداد زیادی از جوانان و نوجوانان محله مسجد بقیه الله شرکت داشتند و با موضوع حمایت از کالای ایرانی، تولید ملی، آمریکا و استکبار ستیزی و شهادت جوانان پاک و بیادعای کشور برگزار گردید.

پس از پایان فرصت ارائه آثار، نقاشی های منتخب به مرحله داوری راه یافت و توسط اساتید انجمن هنر های تجسمی شهرستان پیشوا مورد بررسی قرار گرفت و در پایان طی مراسمی که بمناسبت این ایام برگزار شده بود به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>