جنگ روانی دشمن در حمایت مردم از نظام خلل وارد نمی کند | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

جنگ روانی دشمن در حمایت مردم از نظام خلل وارد نمی کند

انتشار: جمعه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۲۵:۴۱ |
کد خبر: 26032 |
بازدید: 14 views |
بدون دیدگاه


???????????????????????????????

ورامین – ابتکارورامین: امام جمعه شهر جوادآباد ورامین گفت: دشمن تلاش دارد تا با فشارهای اقتصادی مردم را از آینده نظام نا امید کند ولی جنگ روانی دشمن خللی در حمایت مردم از نظام وارد نمی کند.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام حسین رضازاده در خطبه های این هفته نماز جمعه جوادآباد اظهار داشت: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا تلاش دارد تا با جنگ روانی گسترده ، مردم را در حمایت از نظام منفعل و منفصل کند و از طرف دیگر با ایجاد انسجام میان گروهک های ضدانقلاب، بدنبال تشدید فشارهای بین المللی علیه کشور است.

وی افزود : برگزاری کنفرانس ضد ایرانی ورشو ، سخنان تهدید آمیز وزیر خارجه فرانسه ، شیطنت ها و وقت کشی های کشورهای اروپایی همگی در راستای فشار به مردم و جدا کردن آنان از مسیر انقلاب صورت گرفته است.

رضا زاده افزود: امروز دشمن با تمامی امکانات خود کشور را دچار جنگ شدید روانی، فرهنگی و اقتصادی کرده است که به طور یقین این توطئه نیز با حضور جدی ملت در صحنه، اتحاد ، وحدت و همدلی و تلاش مجاهدانه مسئولان خنثی می شود.

وی با اشاره به ضرورت حضور مردم در صحنه های انقلاب به ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت : حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب اثبات پایگاه مردمی نظام اسلامی در جهان، خنثی کننده جنگ همه جانبه دشمن و تحمیل شکستی دیگر بر آنان است.

امام جمعه جوادآباد اظهار داشت :حضور کمرنگ مردم در راهپیمایی امسال موجب تشدید تحریم ها شده و حتی ممکن است به تهدیدات نظامی منجر شود بنابراین هرکس که کمترین درک از ضرورت امنیت و آرامش و حیات ایران اسلامی را دارد باید در روز ۲۲ بهمن در سراسر کشور به خیابان ها آمده و شعار «مرگ بر آمریکا و مرگ بر انگلیس و مرگ بر اسرائیل» سر دهد.

وی با گرامیداشت یاد خاطره امام راحل و سالروز ورود تاریخی ایشان به میهن اسلامی گفت : حضور امام راحل در کشور با تمامی توطئه ها و دسیسه ها اجازه نداد که انقلاب از مسیر اصلی خود خارج شود ، انقلابی که عزت و اقتدار را نصیب ایران کرد و موجب بیداری تمامی ملت های مستضعف جهان شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>