کاروان نمادین ورود امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در قرچک به حرکت در آمد | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

کاروان نمادین ورود امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در قرچک به حرکت در آمد

انتشار: جمعه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۲۵:۲۵ |
کد خبر: 26031 |
بازدید: 13 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: همزمان با ۱۲ بهمن و نخستین روز از دهه مبارک فجر کاروان نمادین ورود حضرت امام خمینی(ره) از پلیس راه قرچک به سمت مصلای نماز جمعه حرکت کرد.

به گزارش خبرنگار ما – همزمان با ۱۲ بهمن و نخستین روز از دهه مبارک فجر کاروان نمادین ورود حضرت امام خمینی (ره) همزمان با ورود رهبر کبیر انقلاب به میهن اسلامی در سال ۵۷، از پلیس راه قرچک تا مصلای نماز جمعه حرکت کرد.

کاروان مذکور با حرکت در خیابان‌های شهر مورد استقبال جمع کثیری از مردم شهیدپرور این شهر و مسئولان ادارات و نهادها قرار گرفت و خودروهای نیروی انتظامی، سپاه، تاکسیرانی، اتوبوسرانی، آتش‌نشانی که با گل‌های زیبا آذین‌بندی شده بودند همراهی می‌کردند و در ادامه اقشار مختلف مردم با استقبال از این کاروان آغاز سی و هفتمین سالگرد انقلاب را گرامی داشتند.

 قر۱

در پایان مسیر حرکت این کاروان نمادین ححجت السلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه قرچک اظهار داشت: انقلاب ما انفجار نور اسلام بود و مردم با پرپای چنین مراسم های به گوش مردم جهان می رسانند که این انقلاب بعد از سی و هفت سال هنوز پابرجا است و کسی نمی توانند با هر گونه حیله گری این انقلاب را از بین ببرد.

وی گفت: از کسانی که در برگزاری ۴۰ سالگرد انقلاب اسلامی همکاری کردن تقدیر و تشکر می کنم و این همکاری نشانه همدلی و همزبانی، ملت و مردم که مدد نظر مقام معظم رهبر است.

مردم دریار ۱۵ خرداد سال ۴۲ در حمایت از امام خمینی(ره) کفن پوش در راه دفاع از حریم ولایت جان خود را تقدیم اسلام کردند بار دیگر به صحنه آمده و عشق و ارادت خود را به انقلاب و آرمان های امام راحل نشان دادند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>