شکست‌ و افول آمریکا از دستاوردهای انقلاب ایران است | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

شکست‌ و افول آمریکا از دستاوردهای انقلاب ایران است

انتشار: جمعه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۲۴:۱۸ |
کد خبر: 26028 |
بازدید: 12 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: امام جمعه پردیس گفت: شکست های راهبردی آمریکا در مواضع و مکانهای مختلف جهان از جمهوری اسلامی ایران و در نتیجه افول کنونی این کشور از دستاوردهای انقلاب ایران محسوب می شود.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام حسین توسلی در خطبه های این هفته نماز جمعه پردیس اظهار داشت: تسخیر لانه جاسوسی ، شکست کودتای نوژه، تحریم تسلیحاتی در دوران دفاع مقدس، شکست در معرفی پرونده هسته ای از دستاوردهای انقلاب ایران محسوب می شود.

وی افزود: تنها با هوشمندی و فراست امام راحل انقلاب ما به ثمر می رسید و موفقیت های کنونی نظام در داخل و خارج از کشوراز برکات انقلاب اسلامی است.

امام جمعه پردیس ضمن اشاره به دستاوردها و رتبه های علمی جمهوری اسلامی در جهان عنوان کرد: در تولید علم رتبه شانزدهم ، نانو تکنولوژی و تولید سلول‌های بنیادی رتبه سوم، رتبه شانرده اقتصادی و رتبه سوم سد سازی از برکات انقلاب است.

وی گفت: امروز قدرت راهبردی جمهوری اسلامی ایران به کرانه های دریای مدیترانه رسیده و همسویی کشورهای عراق، سوریه ، یمن و لبنان را با سیاست خود در منطقه داریم.

امام جمعه پردیس ادامه داد: دشمن با تحمیل فشار اقتصادی سعی در جلوگیری از پیشرفت ما دارد و سعی در تبدیل نقاط قوت به نقاط ضعف دارد.

وی گفت: جوانان امروز از سختی ها و نا امنی‌های دوران گذشته ما مطلع نیستند و باید در این زمینه اطلاع رسانی شود.

شهرستان پردیس در شرق پایتخت قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>