امروز اگر کارها با مطالعات کارشناسی انجام نشود دیگر فرصتی برای جبران هزینه نداریم | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

امروز اگر کارها با مطالعات کارشناسی انجام نشود دیگر فرصتی برای جبران هزینه نداریم

انتشار: پنج شنبه, ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۷:۳۶:۵۴ |
کد خبر: 26014 |
بازدید: 16 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: فرماندار دماوند گفت: امروز اگر به بلوغ فکری نرسیم و کارها با مطالعات کارشناسی انجام نشود دیگر فرصتی برای جبران هزینه نداریم، در این صورت آیندگان بیشتر بر ما خرده می‌گیرند.

به گزارش خبرنگار ما – صفری فرماندار دماوند امروز در همایش رویش جوانه‌ها در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی، با اشاره به مهاجرپذیر بودن این شهرستان، گفت: همه تلاش ما این است که با شروع مهاجرپذیری و افزایش جمعیت در اجرای سیاست‌های دولت به گونه‌ای عمل کنیم که در آینده دچار برخی نابسامانی‌هایی که از گذشته داریم، نشویم.

فرماندار دماوند در همایش رویش جوانه ها با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و بزرگداشت شهدای انقلاب اسلامی اظهار کرد: امروز در شهرستان دماوند شاهد افتتاح و بهره برداری چند نمایشگاه دستاورد پیروزی انقلاب اسلامی بودیم.

صفری افزود: در همایش جوانان میزبان جوان‌ترین وزیر کابینه دولت تدبیر و امید هستیم و بیشتر مدیران و معاونان شهرستان دماوند نیز جوان و بومی هستند.

فرماندار دماوند ادامه داد: شهرستان دماوند در استان تهران جزو بزرگترین شهرستان‌های استان است و شاید از لحاظ بحث مهاجرت‌پذیری و جمعیت پذیری یکی از شهرهایی است که این استعداد را دارد.

صفری خاطرنشان کرد: بر این اساس همه تلاش ما این است که با شروع مهاجرپذیری و افزایش جمعیت، در اجرای سیاست‌های دولت به گونه‌ای عمل کنیم که در آینده دچار برخی نابسامانی‌هایی که از گذشته داریم نشویم.

وی گفت: ما حتما در بحث اطلاعات و فناوری نیاز داریم که با توجه به سرمایه‌گذاری‌هایی که در سطح شهرستان دماوند انجام می‌شود بهترین امکانات را داشته باشیم تا سرمایه گذاران ورود کنند و دماوند که نگین استان تهران است را به خوبی مراقبت کنیم تا تهران بزرگ از این منطقه استفاده کرده و آسیب نبیند.

فرماندار دماوند عنوان کرد: امروز شاهد این موضوع هستیم که انقلاب با این ۴۰ سالگی به بلوغ رسیده است و فکر ما نیز باید همزمان با آن به بلوغ برسد تا بتوانیم چهلمین‌های آینده را ادامه دهیم و این از الزامات مدیران و مردم ماست.

صفری تصریح کرد: کارهایی که قرار است در آینده انجام دهیم حتما باید با فکر، مطالعه، بررسی و کارشناسی همراه باشد؛ دیگر زمان آن گذشته است که شاید در یک ساعت تعداد ۱۲۰ مصوبه به تصویب می‌رسید و شاید ۱۲۰ سال اجرایی شدن آن به طول می‌انجامید.

وی گفت: امروز اگر به بلوغ فکری نرسیم و کارها با مطالعات کارشناسی انجام نشود دیگر فرصتی برای جبران هزینه نداریم، در این صورت آیندگان بیشتر بر ما خرده می‌گیرند؛ در گذشته نظام دچار موضوعاتی چون دفاع مقدس، جنگ تحمیلی و تحریم‌ها بود اما الان زمانی است که باید به این مهم توجه شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>