نقص فنی علت تصادف اتوبوس با ۸ خودرو در رودهن | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

نقص فنی علت تصادف اتوبوس با ۸ خودرو در رودهن

انتشار: پنج شنبه, ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۷:۳۶:۱۲ |
کد خبر: 26009 |
بازدید: 10 views |
بدون دیدگاه


دماوند ۱

دماوند – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه نقص فنی علت تصادف اتوبوس با هشت خودرو در رودهن بوده است، گفت: وضع عمومی مصدومان این حادثه مساعد است.

به گزارش خبرنگار ما – مجید صفری در حاشیه عیادت از مصدومان تصادف عصر امروز رودهن، با اشاره به وقوع تصادف در محور هراز در محدوده رودهن اظهار کرد: در این حادثه نقص فنی اتوبوسی که از سمت شمال به تهران در حال حرکت بود، موجب شد تا کنترل خود را از دست داده و با هشت دستگاه خودرو برخورد کند.

وی افزود: این حادثه ۹ مصدوم داشت که با توجه به هماهنگی‌های انجام شده، ۶ نفر به دلیل وخامت اوضاع توسط بالگرد به تهران اعزام شده و سه نفر نیز به بیمارستان سوم شعبان دماوند منتقل شدند.

فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به دیدار انجام شده در این خصوص بیان کرد: خوشبختانه مصدومانی که به بیمارستان دماوند منتقل شدند، وضعیت خوبی دارند و اقدامات درمانی برای آنها در حال انجام است که در صورت نیاز به اعزام، حتماً این موضوع انجام خواهد شد و در غیر این صورت در دماوند بستری شده و تحت درمان قرار می‌گیرند.

صفری با بیان اینکه این حادثه فوتی نداشته است، گفت: همچنین با توجه به تماس تلفنی بنده، مصدومانی که به تهران اعزام شدند، نیز در حال درمان هستند و خوشبختانه وضعیت خوبی دارند که امیدواریم بهبودی خود را به دست بیاورند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>