بازدید فرمانداری ورامین از طرف افزایش ظرفیت گازرسانی شهرستان | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

بازدید فرمانداری ورامین از طرف افزایش ظرفیت گازرسانی شهرستان

انتشار: چهارشنبه, ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۱۶:۵۴ |
کد خبر: 25996 |
بازدید: 33 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین، از طرح افزایش ظرفیت گازرسانی شهرستان بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ما – حسین کاغذلو به اتفاق قاجار رئیس شرکت گاز شهرستان با حضور در مناطق جنوبی ورامین ، از طرح افزایش ظرفیت گازرسانی بازدید کرد.

فرماندار ورامین در جریان این بازدید گفت : شهرستان ورامین ۸۹ هزار مشترک گاز دارد که این تعداد مشترک در مناطق شهری و روستاهای بالای ۲۰ خانوار از نعمت گاز برخوردارند ، به این دلیل از ورامین به عنوان شهرستان سبز یاد می کنند.

حسین کاغذلو افزود : تلاش مسئولان شهرستان ورامین ، بهره مندی واحدهای صنعتی و کشاورزی از نعمت گاز و مصرف بهینه انرژی است که مهمترین این پروژه ها شهرک گل و گیاه حصارگلی ، در مناطق جنوبی شهرستان است که با اجرای پروژه خط تغذیه جنوب ، این مهم اجرایی می شود.

وی اظهار داشت : پروژه خط تغذیه خروجی جنوبی ورامین با هدف افزایش ظرفیت گاز رسانی و رفع مشکل افت فشار گاز در اوج زمان مصرف با ظرفیت ۳۰۰ هزار متر مکعب اجرا می شود.

کاغذلو تصریح کرد: به منظور اجرای این طرح ،تا کنون ۶ کیلومتر لوله ۳۶ اینج کار گذاشته شده تا علاوه بر تأمین گاز مورد نیاز شهرستان ورامین ، گاز مورد نیاز واحدهای گلخانه شهرک گل و گیاه حصار گلی نیز تأمین شود.

وی افزود : ایستگاه اصلی این طرح در سال ۹۸ به بهره برداری می رسد.

وی گفت : شهرک گلخانه ای حصار گلی در زمینی به مساحت یک هزار و ۳۷۰ هکتار متر احداث می شود که در فاز نخست آن ، ۷۴ واحد گلخانه ۱۴ هزار متر مربعی راه اندازی می شود.

فرماندار ورامین افزود : با راه اندازی این شهرک گلخانه ای، یک هزار ۵۰۰ فرصت شغلی مستقیم ایجاد می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>