تولید آثار با مواد بازیافتی توسط هنرمند خلاق شهرری | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

تولید آثار با مواد بازیافتی توسط هنرمند خلاق شهرری

انتشار: چهارشنبه, ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۱۶:۴۱ |
کد خبر: 25995 |
بازدید: 32 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: نمایشگاه خلق آثار جدید با مواد دور ریختنی توسط «امیر کشاورز» هنرمند جوان شهرری از ١٠ تا ٢١ بهمن در مجتمع فرهنگی و هنری شیخ ابوالفتوح رازی شهرری برپا شد.

به گزارش خبرنگار ما – در این نمایشگاه، زایش هنری بر روی مواد دور ریختنی به نمایش گذاشته شده تا پیام حفاظت و نظافت محیط زیست به مردم منتقل شود.

خالق این آثار، هدف از برگزاری این نمایشگاه را توسعه فرهنگ حفاظت محیط زیست با مواد قابل بازیافت و ترویج آن در محیط شهری و زندگی مردم به عنوان آثار هنری بازیافتی ماندگار عنوان کرد و گفت: انتقال تجربه زیبایی شناسانه در جامعه و افزایش سطح آگاهی عمومی مردم از مواد و مصالح بازیافتی ارزشمند است و فرایند خلاقانه و خلق آثار هنری و همچنین تشریح موضوع تفکیک و تقلیل پسماند، ایجاد نگرش زیبا شناسانه سبب شد تا این آثار بر روی مواد بازیافتی خلق و عرضه شود.

این هنرمند شهرری افزود: همچنین این آثار برای ارزش بخشیدن به مواد بازیافتی از طریقِ خلق آثار هنری بر روی آن ها و اهمیت دادن به مسئله بازیافت زباله ها به عنوان یکی از معضلات جامعه، خلق شده است.

گفتنی است، آثار خلق شده از مواد دور ریختنی از جنس آهن بوده و آثار تولید شده در قالب هواپیما، هلی کوپتر، خودرو، موتور، دوجرخه و… به نمایش درآمده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>