مسئولان دچار وادادگی و دیدگاه منفعلانه نشوند | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

مسئولان دچار وادادگی و دیدگاه منفعلانه نشوند

انتشار: چهارشنبه, ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۱۶:۱۸ |
کد خبر: 25993 |
بازدید: 34 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر لزوم مشارکت منسجم و فعالانه مدیران در برنامه های دهه فجر، گفت: مسئولان نباید دچار وادادگی و دیدگاه منفعلانه شوند و باید با تمام توان به دنبال خدمت رسانی مطلوب و شایسته به مردم باشند.

به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی در جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا با بیان اینکه چهل سالگی انقلاب نشانه تکامل انقلاب در اقدامات و روش هاست، اظهار داشت: آرمان های انقلاب از همان ابتدای شکل گیری انقلاب روز به روز محکم تر و محصول انقلاب که نظام مقدس جمهوری اسلامی است، هر روز فراگیرتر و بانفوذتر شده و شعارهای استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی جامه عمل پوشانده شده است و امیدوارم با مدد الهی رشد و تکامل روزافزون داشته و اثرات خود را در نظام بین الملل بیش از همیشه به منصه ظهور بگذارد.

وی افزود: این تکامل و رشد و بلوغ اقدامات، می طلبد ما مسئولان که با توفیق الهی در مصدر امور قرار گرفته و افتخار خدمت گزاری به مردم را در مناصب مختلف داریم، روند اقدامات و برنامه های خود را متعالی تر کرده تا مردم به انقلاب و نظام افتخار کنند و امید آنها به نظام و دولت روز به روز افزایش یابد.

فرماندار شهرستان پیشوا با بیان اینکه اقدامات خوبی در شهرستان به واسطه همت جهادی مسئولان دستگاه ها و نهادهای مختلف رقم خورده، تصریح کرد: پیگیر هستیم تا اتفاقات خوبی در شهرستان بیفتد و حاصل آن رفع مشکلات و ارتقای سطح خدمات به مردم خواهد بود.

وی با اشاه به رویکرد جدید مسئولان پیشوا برای حضور در میان مردم و برگزاری جلسات پرسش و پاسخ ، افزود: نمونه این اقدامات در نقاط مختلف کشور و شهرستانها وجود دارد و از گذشته در شهرستان پیشوا نیز بوده است اما نکته مهم و متمایز تداوم این حضور است و به دنبال تاثیرگذاری این نشست ها به منظور تسریع در خدمتگزاری به مردم هستیم.

عباسی  گفت: با وجود اینکه برخی مدیران خارج از شهرستان ساکن هستند ولی باید به منظور کسب رضایتمندی مردم به انحاء مختلف تلاش کنند و در این جلسات حضور یابند تا مردم بتوانند آزادانه و بدون لکنت زبان انتقادات، خواسته ها و پیشنهادهای  خود را مطرح کنند و سلایق و نظرات آنها در برنامه ریزی های آتی مدنظر قرار گیرد.

وی با بیان اینکه کاستی ها به معنی نفی اقدامات گذشته نیست، افزود: ما وامدار همه مسئولان گذشته هستیم ولی مطالبات و انتظارات مردم افزایش یافته و باید آهنگ و سرعت اقدامات خود را به سطح مطالبات مردم برسانیم و این نشان دهنده آن است که رویکرد مردمی تری در شهرستان پیشوا شکل گرفته که جزوسیاست های دولت، خواسته رهبر معظم انقلاب و جزو باورهای اعتقادی ماست.

فرماندار شهرستان پیشوا با تاکید بر ضرورت حضور منسجم و فعالانه مدیران در برنامه های عمومی شهرستان از جمله برنامه های دهه فجر، تصریح کرد: به دست آوردن رضایتمندی مردم سخت نیست؛ مردم ما بزرگوار و منصف هستند و اگر مشکلی وجود دارد در ابتدا به عملکرد ما مسئولان برمی گردد.

وی افزود: مدیران باید خود را به معنی واقعی نماینده حاکمیت در شهرستان بدانند و هر اقدامی برای کسب رضایت مردم لازم است انجام دهند، جزیره ای و بخشی نگری نداشته باشند و با همگرایی و هم افزایی در راستای خدمت رسانی، اعتمادافزایی و امیدافزایی مردم حرکت کنند.

عباسی با تأکید بر ضرورت حمایت قاطع همه مدیران از سیاست ها و برنامه های دولت، عنوان کرد: نباید در میان مسئولان وادادگی ایجاد شود؛ مشکلات وجود دارد که مربوط به امروز و دیروز نیست و بخش زیادی به تحریم های ظالمانه بر می گردد ولی ما باید از برنامه ها و سیاست های دولت دفاع کنیم و منفعلانه عمل نکنیم؛ محکم و قاطعانه بایستیم و خدمات خوبی به مردم ارائه دهیم.

وی به نقش مهم مردم و مسئولان در بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی اشاره و برضرورت حضور پررنگ مدیران در برنامه های این ایام تاکید کرد.

فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر ضرورت صرفه جویی هزینه ها در شرایط نامناسب اقتصادی کشور، افزود: امسال به دلیل صرفه جویی در هزینه ها، بیشتر برنامه ها از طریق فضای مجازی منعکس و اطلاع رسانی خواهد شد.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه های مهم دهه فجر امسال اجرای طرح سپاس است، گفت: همه وظیفه داریم در موقعیت های مختلف به دیدار خانواده شهدا برویم و چه فرصتی بهتر از این ایام که سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

عباسی سرکشی از خانواده های معظم شهدا را مایه امیدواری آنها و دلگرمی و قوت قلب مسئولان در ادامه مسئولیت خطیر خدمت به مردم دانست.

فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به برنامه حضور مسئولان در بین مردم طی دهه فجر، اضافه کرد: اعضای شورای اداری شهرستان در طول دهه مبارک فجر در مساجد حضور یافته و ضمن تشریح خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت، به مشکلات و مسائل مردم رسیدگی کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>