جلسه ستاد تنظیم بازار ورامین برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

جلسه ستاد تنظیم بازار ورامین برگزار شد

انتشار: سه شنبه, ۹ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۱۴:۲۸ |
کد خبر: 25978 |
بازدید: 16 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین به ریاست حسین کاغذلو فرماندار و با حضور بوربور معاون مالی و برنامه ریزی و دیگر اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – در این جلسه بر لزوم برگزاری نمایشگاه بهاره با کیفیت ، نظارت بر بازار عرضه گوشت و فراورده های پروتئینی ، نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی در روزهای پایانی سال تأکید شد.

فرماندار ورامین در این جلسه گفت : روزهای پایانی سال همواره با افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای تأمین مایحتاج مورد همراه است که این امر توجه بیشتر مسئولان اقتصادی شهرستان در کنترل مناسب بازار را ایجاب می کند.

حسین کاغذلو افزود : یکی از راهکارهای تأمین اقلام مورد نیاز مردم به صورت بدون واسطه ، برگزاری نمایشگاه های بهاره باهدف دسترسی مقرون به صرفه مردم به کالاهای مورد نیاز است لذا کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه ها باید از استاندارد و کیفیت بالایی برخوردار باشند.

وی اظهار داشت : شهرستان ورامین از ظرفیت های تولیدی مناسبی در حوزه های مختلف برخوردار است لذا باید در برگزاری نمایشگاه ، از تولیدات داخلی با کیفیت استفاده کرده و فضای استانداردی را برای این امر در نظر گرفت.

وی گفت : روزهای پایانی سال و شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه لزوم توجه مسئولان به تأمین مایحتاج عمومی مردم را طلب می کند که این موضوع جز با همکاری مناسب دستگاه های مختلف ، احصاء نیازهای روزانه شهرستان ، حذف دلالان و مقابله با سودجویانی که نوسانات قیمت کالاهای اساسی را دنبال می کنند حاصل نمی شود.

فرماندار ورامین تصریح کرد: مسئولان موظفند که آرامش را در بازار مصرف حاکم کرده و این اطمینان را به مردم بدهند که هیچ مشکلی در تهیه مواد مصرفی مورد نیازشان وجود ندارد.

وی با اشاره به لزوم توجه به بازارعرضه گوشت قرمز گفت : شهرستان ورامین از تولیدات دامی بالایی در سطح استان تهران برخوردار است که با نظارت مناسب عرضه و تقاضا می توان بازار فراورده های گوشتی و پروتئینی را به نفع مردم مدیریت کرد.

کاغذلو تأکید کرد: سلامت مردم در اولویت مسئولان قرار دارد و نباید در برابر هر عاملی که آن را تهدید می کند کوتاهی کرد ،  دستگاه های نظارتی با بررسی دقیق فعالیت داروخانه ها ، نانوایی ها و مراکز عرضه گوشت ، با متخلفین برخورد کرده و از سلامت مردم حفاظت کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>