جلسه کارگروه اقتصادی ستاد گرامیداشت پیروزی انقلاب در شهرستان پردیس | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

جلسه کارگروه اقتصادی ستاد گرامیداشت پیروزی انقلاب در شهرستان پردیس

انتشار: سه شنبه, ۹ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۱۳:۵۰ |
کد خبر: 25975 |
بازدید: 16 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: جلسه کارگروه اقتصادی ستاد هماهنگی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان پردیس به منظور برنامه ریزی و هماهنگی اقدامات حوزه اشتغال، صنعت ،تولید و سرمایه‌گذاری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – نوید عباسی معاون هماهنگی امور فنی و عمرانی فرمانداری در این جلسه استقرار ۵ منطقه صنعتی و فعالیت بیش از ۷ هزار واحد در این مناطق را یکی از پتانسیل های خوب شهرستان دانست و گفت: برخی از این واحدها در زمینه صادرات به موفقیت های بزرگی دست پیدا کرده اند و برخی دیگر در کشور حرف اول را میزنند از اینرو ایجاد زمینه‌ای برای نمایش دستاوردهای صنعت و برقراری ارتباط موثر و مناسب میان صنعت، مراکز علمی و بازار مصرف بسیار مهم است.

در ادامه حاضران به تبادل نظر و ارائه پیشنهادات خود پرداختند و مقرر شد؛ همایشی اقتصادی به منظور تجلیل از ۴۰ نفر از تولید کنندگان، فعالان اقتصادی و صادرکنندگان برتر شهرستان در ایام دهه فجر با حضور مسئولان ملی و محلی برگزار و در آن دستاوردهای صنعت شهرستان تشریح شود.

دعوت از سرمایه گذاران بخش خصوصی، واحدهای تولیدی و صنعتی و مراکز علمی مستقر در شهرستان برای مشارکت در برپایی همایش و پیگیری و اجرای مصوبات توسط اداره صمت با همکاری شورا های صنعتی و اتحادیه ها از مصوبات این جلسه بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>