طرح ویژه بازرسی فروشگاه های زنجیره ای در ورامین آغاز شد | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

طرح ویژه بازرسی فروشگاه های زنجیره ای در ورامین آغاز شد

انتشار: دوشنبه, ۸ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۰۲:۰۵:۰۷ |
کد خبر: 25960 |
بازدید: 13 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ورامین گفت: طرح ویژه بازرسی از فروشگاه های زنجیره ای مستقر در این شهرستان در راستای اجرای مصوبات کارگروه تنظیم بازار ورامین آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ما – حسن میرزایی گفت : با توجه به افزایش روز افزون استقرار فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای و مشاهده بعضی از رقابت های ناسالم در این فروشگاه ها، طرح نظارتی شامل بررسی کمیت و کیفیت کالا و بررسی سایر تخلفات اقتصادی در واحدهای مربوطه اجرا شد تا از سوء استفاده افراد فرصت طلب و سودجو جلوگیری شود.

وی گفت : در این بازرسی ها که در مرحله اول ۵ فروشگاه را شامل گردید، قیمت کالاها، فاکتورهای خرید، کیفیت و وزن اجناس و مقایسه قیمت اصلی با تخفیف های اعمال شده مورد بررسی قرار گرفت که طی آن ۲ واحد متخلف شناسایی و به منظور سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

میرزایی تخلف این دو واحد را گرانفروشی اعلام کرد.

وی گفت : افزایش تعداد فروشگاه های زنجیره ای مستقر در ورامین ، مشکلات مربوط به قیمت کالاهای عرضه شده را تشدید کرده و تلاش می شود تا با نظارت مستمر ، از بروز تخلفات جلوگیری شود.

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ورامین افزود : با توجه به توزیع گوشت منجمد تنظیم بازار در فروشگاه ههای زنجیره ای ، کیفیت عرضه گوشت در این واحدها نیز به صورت نامحسوس بررسی می شود تا این اقلام به دست مصرف کنندگان اصلی برسد.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>