جلسات شورای مشورتی امور جوانان را تا سطح روستاها گسترش خواهیم داد | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

جلسات شورای مشورتی امور جوانان را تا سطح روستاها گسترش خواهیم داد

انتشار: شنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۱۳:۲۴:۰۲ |
کد خبر: 25796 |
بازدید: 29 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: سجاد برنجی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار پردیس در جلسه انتخابات هیئت رئیسه شورای مشورتی امور جوانان، از تلاش برای گسترش جلسات تا سطح روستاهای شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – معاون فرماندار پردیس هدف از برگزاری جلسات شورای مشورتی را افزایش مشارکت جوانان در بررسی و رفع مشکلات شهرستان دانست و افزود :

شورای مشورتی که از میان جوانان ساکن در شهرستان تشکیل شده با تمام مشکلات و نقص ها در همه سطح جامعه آشناست و از طرفی این جوانان هم با انگیزه، پرتلاش و تحصیلکرده هستند می توانند در این زمینه موفق عمل کنند.

برنجی برگزاری نشست های شورای مشورتی به صورت مداوم و منظم را یکی از هدفهای فرمانداری پردیس ذکر کرد و گفت: با برگزاری این جلسات و تعامل دستگاه‌های حاکمیتی، اجرایی و شورای مشورتی می توان مشکلات را با ایده های بومی بر برطرف ساخت و موجبات تعالی برای شهرستان و جوانان را فراهم آورد.

معاون فرماندار پردیس در پایان خاطرنشان کرد: درصدد هستیم جلسات شورای مشورتی امور جوانان را به سطح بخش‌ها و روستاها و گسترش دهیم تا ضمن آشنایی بیشتر جوانان با همه جوانب شهرستان، ساختار مجمع را ساماندهی کرده و جوانان دارای دانش، انگیزه و خودباوری را برای کمک به رفع مشکلات گردهم آوریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>