دشمن با حرکت‌های نمایشی به دنبال جنگ روانی علیه ملت ایران است | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

دشمن با حرکت‌های نمایشی به دنبال جنگ روانی علیه ملت ایران است

انتشار: یکشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۵۷:۴۷ |
کد خبر: 25693 |
بازدید: 20 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: دشمن با حرکت‌های نمایشی و جوسازی‌های بی‌پایه و اساس به دنبال ایجاد جنگ روانی علیه ملت ایران است.
به گزارش خبرنگار ما – شکرالله حسن بیگی در نشست فرمانداران جنوبشرق استان تهران که در فرمانداری شهرستان پیشوا برگزار شد، با اشاره به سیاست نشست‌های منطقه‌ای، گفت: بهره‌برداری و استفاده‌ای که از جلسات محدودتر می‌توان داشت از جلسات کلی حاصل نمی‌شود و به دنبال این هستیم که به‌جای جلسات کلی، جلسات محدودتری را برگزار کنیم.

حسن بیگی گفت: مسائلی که ما به دنبال آن هستیم مسائل مربوط به مسائل سیاسی، اجتماعی، امنیتی و انتظامی در این جلسات است تا از نظرات یکدیگر بهره‌مند شویم.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران خاطرنشان کرد: آنچه دنبال آن بودیم به‌ویژه در چهار شهرستان پیشوا، ورامین، قرچک و پاکدشت، این بود که فرماندارانی داشته باشیم که همراه و پشتیبان هم باشند که این اتفاق افتاد و در این چهار شهرستان خوشبختانه این موضوع را حل کردیم.

وی بابیان اینکه نمی‌توانیم جزیره‌ای عمل کنیم ، ادامه داد: شهرستان‌های هم‌جوار، راه، زیرساخت و مسائل اجتماعی و امنیتی مشترکی دارند که در این جلسات از تجربیات یکدیگر می‌توانند استفاده کرده و زودتر به اهداف مدنظر دست یابند.

سرپرست معاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران افزود: ما این فرصت را نداریم که بخواهیم یک کار را خودمان تجربه کنیم بلکه باید از تجربه دیگران نیز استفاده نماییم.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب، گفت: امروز با دو جنگ روبرو هستیم؛ همان‌طور که هشت سال دفاع مقدس، ما را ناخواسته وارد جنگ کردند امروز نیز جنگ اقتصادی و روانی علیه ما راه انداخته‌اند.

حسن بیگی خاطرنشان کرد: دشمنان سعی می‌کنند علاوه بر فشارهای اقتصادی، روحیه مردم را تضعیف کنند تا مردم امید خود را نسبت به آینده از دست بدهند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران گفت: ما مسئولان باید امید مردم را زنده نگه‌داشته و اعتماد آنان را حفظ کنیم.

حسن بیگی در پایان متذکر شد: امروز باید شفاف وارد کار شویم، شفاف حرف‌هایمان را بزنیم و عامل وحدت باشیم و فرمانداران و بخشداران به‌عنوان پدربزرگ یک مجموعه همه را زیر یک چتر جمع کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>