بیش از ۳ هزار فقره بازرسی از کارگاه های کار در ری انجام شد | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

بیش از ۳ هزار فقره بازرسی از کارگاه های کار در ری انجام شد

انتشار: یکشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۴۸:۵۱ |
کد خبر: 25680 |
بازدید: 28 views |
بدون دیدگاه


ری۱

ری – ابتکارورامین: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ری گفت: سه هزار و ۵۹۱ مورد بازرسی از ابتدای سال جاری تا کنون از کارگاه های مشمول قانون کار در این شهرستان انجام شد.
به گزارش خبرنگار ما – حمید رضا داداشی اظهار داشت: ازاین تعداد بازرسی انجام شده، یک هزار و ۸۴ مورد ادواری، ۳۹۷ موردی، ۱۳۸ مورد حوادث و ۴۵ مورد ایمنی انجام شده است.
وی تصریح کرد: در این مدت ۴۳۶ مورد بازرسی شناسایی اتباع بیگانه نیز انجام شد که یکهزار و ۱۸۲ تبعه خارجی غیر مجاز شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند.
رئیس اداره کار ری افزود: بر این اساس ۵۷۷ نیروی کار جایگزین اتباع شدند و در کارگاه های مورد نظر به کار گمارده شدند.
وی تصریح کرد: افزایش تعداد بازرسی های موردی، برگزاری دوره های آموزشی و بررسی حفاظت فنی دستگاه ها سبب کاهش تعداد حوادث ناشی از کار و نیز کاهش تعداد اتباع غیرمجاز در جنوب پایتخت شده است.
داداشی عنوان کرد: شهرک صنعتی تهران و مجتمع های صنفی گسترده در این منطقه از جمله مجتمع صنفی خاوران، صدرا و ولیعصر با مسائل و مشکلات متفاوتی مواجه هستند که به صورت مکرر بازرسی می شوند.
شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از ۸۶۰ هزار نفر از مهمترین شهرستان مذهبی و سیاسی استان تهران است که دارای پنج شهر قیامدشت، شهرری، باقرشهر، کهریزک و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است.
۱۰هزار واحد صنعتی و صنفی در شهرستان ری فعالیت می کنند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>