نگاه دولت به جوانان ویژه است | پایگاه خبری ابتکار
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

نگاه دولت به جوانان ویژه است

انتشار: یکشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۴۸:۴۹ |
کد خبر: 25679 |
بازدید: 25 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: فرماندار پردیس در جلسه شورای مشورتی امور جوانان شهرستان، از نگاه ویژه دولت به جوانان سخن گفت.
به گزارش خبرنگار ما – امیراله حقیقی فرماندار شهرستان پردیس در جلسه شورای مشورتی جوانان شهرستان از نگاه ویژه دولت به جوانان سخن گفت و افزود: در انتصابات مختلف در استانداری، فرمانداری و بخشداری ها شاهد این نگاه هستیم و این موضوع نشان دهنده این است که دولت جوانان را به عنوان آینده سازان کشور باور دارد به آنها اطمینان می کند.
فرماندار پردیس افزود: پس از تشکیل مجمع مشورتی امور جوانان در پردیس از نمایندگان این مجمع نیز برای شرکت در جلسات مختلف دعوت به عمل خواهد آمد تا از فکر و ایده های نو و کاربردی جوانان استفاده شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس به مذاکرات صورت گرفته برای تأسیس خانه جوان در شهرستان اشاره کرد و گفت: ستاد ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان تامین ۵۰ درصد از اعتبار مربوط به احداث خانه جوان شهرستان را تقبل کرده است و امیدواریم ظرف یک هفته نیز بتوان زمین مناسب برای این کار را مشخص کرد تا در ایام دهه فجر کلنگ این پروژه مهم به زمین زده شود.
حقیقی در ادامه با مروری به پیشرفت های ورزشی شهرستان خاطرنشان کرد: کسب رتبه دوم استان در ورزش های همگانی، فعالیت بیش از ۴۸ هیئت ورزشی، حضور ۱۰ هزار ورزشکار سازمان یافته و کسب و انواع مدال های رنگارنگ در مسابقات بین المللی و کشوری در کنار ثبت ۳ سازمان مردم نهاد فعال در حوزه جوانان، نشان از وجود برنامه ریزی و توجه به قشر جوان در مسئولان و رغبت جوانان به مشارکت در فعالیت‌های فرهنگی، ورزشی و اقتصادی دارد و لازم است این مسیر هرچه بیشتر هموار شود.
این مقام مسئول به وجود ظرفیت‌های فراوان در شهرستان اشاره کرد و افزود: پارک فناوری پردیس با بیش از ۳۰۰ شرکت دانش بنیان و ایجاد اشتغال نزدیک به ۳۵۰۰ نفر، وجود زمینه های سرمایه گذاری در بخش های فرهنگی، ورزشی و اقتصادی و فعالیت ۵ لکه صنفی و صنعتی از جمله ظرفیت‌های شهرستان است که جوانان ما باید بتوانند از این ظرفیت‌ها استفاده کرده و با نشان دادن خلاقیت و توانمندی‌های خود، در برنامه‌ریزی برای آبادانی و رونق تولید و اشتغال مشارکت کنند.
فرماندار پردیس در پایان با بیان اینکه جوانان در همه زمینه ها مورد حمایت فرمانداری هستند افزود: فرمانداری برای رسیدگی مشکلات جوانان به نمایندگی از همه ادارات آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به این قشر مهم و تاثیرگذار است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>