افتتاح نمایشگاه بزرگ کتاب به مناسبت هفته قرآن و عترت در شهرستان گرمسار | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

افتتاح نمایشگاه بزرگ کتاب به مناسبت هفته قرآن و عترت در شهرستان گرمسار

انتشار: شنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۵۳:۴۱ |
کد خبر: 25654 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارورامین: نمایشگاه بزرگ کتاب با موضوع قرآن و عترت با حضور قنبری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار ، حجت الاسلام آرامی امام جمعه ، همتی معاون فرماندار ، و تنی چند از مسئولین و مردم در نگارخانه بهار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار افتتاح شد .

به گزارش خبرنگار ما – قنبری رئیس اداره فرهنگ و ارساد اسلامی با بیان این که این نمایشگاه به مناسبت هفته قرآن و عترت با مشارکت انجمن اهل قلم ، شورای هماهنگی و گسترش فعالیت های قرآنی ، کانون های فرهنگی هنری جواد الائمه و محراب گرمسار و کانون فرهنگی هنری حضرت معصومه ( س ) ایوان کی ، کتاب فروشی محمد برگزار شده است خاطرنشان کرد : یکی از راه های توسعه فرهنگی و ترویج فرهنگ قرآنی به خصوص در بخش کودک و نوجوان برپایی نمایشگاه‌های این چنینی است که مطمئنا می‌تواند در جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی و به وجود آمدن  فضایی برای ترغیب نوجوانان به علوم قرآنی تاثیرگذار باشد.

وی  در ادامه گفت: در حاشیه  این نمایشگاه محصولات فرهنگی ، بازی های فکری ، محافل انس با قرآن به همراه مسابقات فرهنگی هنری ویژه کودکان  نوجوانان  نیز ارائه می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه نمایشگاه کتاب از تاریخ ٢٢ دی ماه لغایت ۵ بهمن ماه به مدت ١٣ روز ، برگزار شده است افزود: این نمایشگاه صبح ها از ساعت ٩ الی ١٢ و عصرها از ساعت ١۶ الی  ٢١ برای بازدید علاقمندان و عموم مردم دایر می باشد .

در پایان لازم به ذکر است در این نمایشگاه ؛ ۵٠٠٠ عنوان کتاب ، ۵٠ نمونه قرآن ، ۵٠ عنوان کتاب های مذهبی ، ۵٠ عنوان نرم افزار های قرانی ، ١٠ نمونه محصولات مذهبی و ۵٠٠ نوع بازی های فکری در معرض دید عموم قرار گرفته است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>