برگزاری آزمون سراسری انجمن خوشنویسان در شهرستان پاکدشت | پایگاه خبری ابتکار
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

برگزاری آزمون سراسری انجمن خوشنویسان در شهرستان پاکدشت

انتشار: پنج شنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۳۱:۰۶ |
کد خبر: 25614 |
بازدید: 11 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: به همت انجمن خوشنویسان و همراهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت توسط ستاد کل برگزاری مسابقات آزمون ،میاندوره ایی انجمن خوشنویسان ایران از شرکت کنندگان این آزمون در این شهرستان،طی روزهای پنجشنبه و جمعه بیستم و بیست و یکم دی ماه جاری برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ما – این آزمون با حضوربیش از پنجاه هنرجو در دی ماه امسال برگزار می شود و پذیرفته شدگان می توانند در مرحله ی بعد آزمون شرکت کنند.

خاطر نشان می شودعلی رحیم پور مدرس خوشنویسی و مسئول انجمن خوشنویسان شهرستان پاکدشت رشد قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون های مختلف انجمن خوشنویسان را در سال های جاری بسیار مثبت ارزیابی کرد و افزود: در حالی که با فصل اوقات فراغت دانش آموزان فاصله داریم استقبال از این هنر توسط دانش آموزان و آموزگاران و سایر شهروندان جای بسی خوشحالی است.

همچنین خاطر نشان می شود در این دوره سطوح مبتدی،تکمیلی،پیشرفته و مقدماتی،کتابت عالی و ممتاز و متوسط در روز پنجشنبه بیستم دی ماه و سطوح نستعلیق عالی،نستعلیق ممتاز،شکسته،نسخ،ثلث عالی و ممتاز و متوسط  و خوش در روز جمعه بیست و یکم دی ماه جاری با هم به رقابت می پردازند.

خاطر نشان می شود انجمن خوشنویسان شهرستان پاکدشت با همراهی و حمایت اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی و برخورداری ازاساتیدی چون علی رحیم پور توانسته است علاقه مندان بسیاری را به سمت این هنر فاخر جذب کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>