دیدار رئیس اتاق اصناف با فرماندار شهرستان ورامین | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

دیدار رئیس اتاق اصناف با فرماندار شهرستان ورامین

انتشار: چهارشنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۰۰:۵۳ |
کد خبر: 25598 |
بازدید: 29 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین با سید عباس میری رئیس جدید اتاق اصناف شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار ما – حسین کاغذلو روز چهارشنبه در دیدار با رئیس اتاق اصناف و رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان ورامین گفت : فعالیت بیش از ۱۲ هزار واحد صنفی در شهرستان ورامین نشان از وسعت عمل و فعالیت های اقتصادی این بخش عظیم از جامعه دارد.

وی افزود : بازاریان و اصناف همواره ثابت کرده اند که با فعالیت صحیح و قانونمند اقتصادی ، ثبات را به جامعه ارزانی داشته و اجاز نمی دهند تا از هم گسیختگی های ناشی از توطئه دشمنان ، بازار را با تلاطم دائمی همراه سازد.

وی تصریح کرد: هر چند که فعالان واحدهای صنفی برای گذران زندگی ، باید از سود معقول برخوردار باشد ولی لازم است در شرایطی که دشمن تلاش دارد تا به واسطه تحمیل مشکلات اقتصادی ، نظام را ناکارآمد جلوه دهد ، ملتهب کردن بازار ، دشمن را در رسیدن به اهداف شومش یاری می رساند و این اقدام آب به آسیاب دشمن ریختن است.

وی گفت : این حقیقتی است که شرایط اقتصادی کشور با ایستادگی و مقاومت مردم ، هدایت های رهبر معظم انقلاب و تدابیر دولت در حوزه های مختلف اقتصادی و ارزی ، به سمت اصلاح پیش می رود و این مهم با همراهی اصناف به عنوان جامعه تأثیرگذار در حوزه اقتصاد کشور با سرعت بیشتری محقق می شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>