تبادل نظر،همفکری و استفاده از تجربیات یکدیگر سبب انجام هر چه بهتر کارها می شود | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

تبادل نظر،همفکری و استفاده از تجربیات یکدیگر سبب انجام هر چه بهتر کارها می شود

انتشار: سه شنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۰۱:۳۲:۱۷ |
کد خبر: 25576 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به همراه دیگر همکاران این حوزه، از مدارس منطقه کهریزک بازدید به عمل آورد.

به گزارش خبرنگار ما – میررضا شفیع پور معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن ابراز خرسندی از این بازدید، گفت: تبادل نظر، همفکری و استفاده از تجربیات یکدیگر سبب انجام هر چه بهتر کارها می شود و باید از این فرصت به نحو مطلوبی بهره برد.

وی در ادامه افزود: حرکت گام به گام و تدریجی در حوزه آموزشی از دیگر وظایفی است که باید با دقت هر چه تمام و همکاری همه جانبه صورت گیرد.

شفیع پور همچنین اظهار داشت: طرح بازدیدهای همتا از دیگر برنامه های این حوزه می باشد که از این طریق نیز می توان از تجربیات مدیران مدارس استفاده کرد.

وی در ادامه اضافه کرد: برنامه ریزی کارآمد از دیگر مواردی است که موجب انجام هر چه بهتر فعالیت های حوزه آموزشی می شود و در پایان از آن خروجی مطلوب و حداکثری را خواهیم برد.

شفیع پور با اشاره به اهمیت پژوهش سراهای دانش آموزی، اظهار داشت: باید با استفاده از ابزارهای آموزشی مناسب و آزمایشگاهی و فراهم آوردن بستر مناسب، دانش آموزان را برای شرکت در این کارگاه ها و کلاس ها تشویق کنیم.

وی همچنین عنوان کرد: ایجاد نشاط و جذابیت در مدارس و انگیزه در دانش آموزان برای بروز و شکوفایی استعدادهای آنان از دیگر اهدافی است که باید با تدبیر و بینش مدبرانه صورت گیرد.

گفتنی است در این نشست اعضای حاضر ضمن ارائه گزارشی از برنامه ها و فعالیت های کاری خود، پیرامون محتویات حوزه آموزشی با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

شایان ذکر است میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و دیگر همکاران و کارشناسان این حوزه، از مدارس متوسطه دوره اول و دوم، هنرستان ها، پژوهش سرای کاوش منطقه کهریزک بازدید به عمل آوردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>