۷ مسجد اسکان اضطراری زمستانی در دماوند | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

۷ مسجد اسکان اضطراری زمستانی در دماوند

انتشار: دوشنبه, ۱۷ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۱۵:۴۶ |
کد خبر: 25571 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان دماوند از کسب موفقیت این نهاد در اخذ رتبه اول تیمی در بین شهرستان‌های استان تهران خبر داد و گفت: ۷ مسجد در دماوند، آبسرد، چناران، رودهن، سربندان و سید آباد برای اسکان اضطراری زمستان در نظر گرفته‌ایم.

به گزرش خبرنگار ما – سعید طاهری با تشریح برنامه‌های این نهاد در طرح زمستانه و با بیان اینکه پس از اسکان، پتو و کنسرو نیز در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت، اظهار کرد: علاوه بر اسکان، بسته‌های یک روزه را که شامل ۲ عدد بیسکویت گندم کامل، آب معدنی و خرما است در اختیار پایگاه‌ها قرار داده‌ایم تا در صورت وقوع اتفاق پایگاه‌ها از آن بسته‌ها استفاده کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه دو محور مهم هراز و فیروزکوه در مسیر دو پایگاه امداد و نجات چناران و آبعلی قرار دارد این نهاد هر ساله در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافران در طرح زمستانه برنامه‌های ویژه‌ای دارد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان دماوند با اشاره به کسب موفقیت این نهاد در اخذ رتبه اول تیمی در بین شهرستان‌های استان تهران، افزود: ۱۳ نیرو امدادگر به صورت شبانه‌روزی در این منطقه در پایگاه‌های امداد و نجات به منظور ارائه خدمات به مسافران در حالت آماده‌باش قرار دارند.

طاهری ادامه داد: مسافران می‌توانند در صورت وقوع حادثه با شماره تلفن ۱۱۲ تماس حاصل نموده تا در اسرع وقت، نیروهای این نهاد از نزدیک‌ترین پایگاه امدادی به محل وقوع حادثه در صحنه حاضر شوند.

وی با بیان اینکه هلال‌احمر دماوند با تأمین و تجهیز امکانات خدمات بهتری را ارائه خواهد داد، اضافه کرد: در زمان بارش نزولات آسمانی گشت سیار، تیم‌های واکنش سریع و تیم ارزیاب در منطقه حضور دارد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان دماوند در ادامه در خصوص وضعیت خودروهای امدادی این نهاد بیان کرد: در دو محور هراز و فیروزکوه و همچنین در مرکز اصلی این نهاد ۱۰ خودرو امدادی وجود دارد و بر اساس اصل تعمیر و نگهداری، خودروهای امدادی را همواره آماده نگه می‌داریم.

طاهری عنوان کرد: در صورت وقوع حادثه بزرگ، پایگاه‌های امداد و نجات برخی از شهرستان‌های استان تهران از جمله پاکدشت، پیشوا، ورامین و شمیرانات به منظور امدادرسانی بهتر به کمک ما خواهند آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>