- پایگاه خبری ابتکار - http://ebtekarnews.ir/fa -

توزیع ۴۰ تن گوشت قرمز طی سه‌ماهه گذشته در قرچک

قرچک – ابتکارورامین: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قرچک گفت: ۴۰ تن گوشت قرمز مصوب ستاد تنظیم بازار طی سه‌ماهه گذشته در قرچک توزیع‌شده است.

به گزارش خبرنگار ما – علی‌محمد حسینی اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان صورت گرفت توزیع اقلام دولتی باقیمت مصوب به نحو احسن و این توزیع در سطح شهرستان و همه روستاها و مناطق کم برخوردار شهر به‌خوبی در حال انجام است.

وی در خصوص توزیع این اقلام در روستاها گفت: توزیع گوشت و مرغ دولتی در همه روستاهای شهرستان قرچک با همکاری بخشداری، صنعت، معدن و تجارت در سه‌ماهه گذشته انجام‌شده است.

حسینی بیان داشت: ۴۰ تن گوشت قرمز مصوب تنظیم بازار طی سه‌ماهه گذشته در شهرستان قرچک توزیع‌شده است.

وی در خصوص توزیع سایر اقلام دولتی در شهرستان قرچک، بیان داشت: در دو ماه اخیر بیش از ۲۵۰ کارتن تخم‌مرغ و ۱۰ تن گوشت مرغ دولتی با نظارت کارشناسان جهاد کشاورزی و سازمان صنعت، معدن و تجارت در شهرستان قرچک توزیع‌شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قرچک در خصوص توزیع اقلام توسط شرکای اجتماعی جهاد کشاورزی گفت: در شهرستان قرچک ۴ فروشگاه زنجیره‌ای و سه مباشر در حوزه  توزیع مرغ و یک مباشر در حوزه گوشت و دو مباشر در حوزه برنج، تخم‌مرغ و شکر فعالیت می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: هدف جهاد کشاورزی، تنظیم بازار و توزیع عادلانه اقلام دولتی در شهرستان قرچک است و این امر به نحو شایسته انجام‌شده است.