توزیع ۴۰ تن گوشت قرمز طی سه‌ماهه گذشته در قرچک | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

توزیع ۴۰ تن گوشت قرمز طی سه‌ماهه گذشته در قرچک

انتشار: دوشنبه, ۱۷ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۱۳:۲۶ |
کد خبر: 25557 |
بازدید: 24 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قرچک گفت: ۴۰ تن گوشت قرمز مصوب ستاد تنظیم بازار طی سه‌ماهه گذشته در قرچک توزیع‌شده است.

به گزارش خبرنگار ما – علی‌محمد حسینی اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان صورت گرفت توزیع اقلام دولتی باقیمت مصوب به نحو احسن و این توزیع در سطح شهرستان و همه روستاها و مناطق کم برخوردار شهر به‌خوبی در حال انجام است.

وی در خصوص توزیع این اقلام در روستاها گفت: توزیع گوشت و مرغ دولتی در همه روستاهای شهرستان قرچک با همکاری بخشداری، صنعت، معدن و تجارت در سه‌ماهه گذشته انجام‌شده است.

حسینی بیان داشت: ۴۰ تن گوشت قرمز مصوب تنظیم بازار طی سه‌ماهه گذشته در شهرستان قرچک توزیع‌شده است.

وی در خصوص توزیع سایر اقلام دولتی در شهرستان قرچک، بیان داشت: در دو ماه اخیر بیش از ۲۵۰ کارتن تخم‌مرغ و ۱۰ تن گوشت مرغ دولتی با نظارت کارشناسان جهاد کشاورزی و سازمان صنعت، معدن و تجارت در شهرستان قرچک توزیع‌شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قرچک در خصوص توزیع اقلام توسط شرکای اجتماعی جهاد کشاورزی گفت: در شهرستان قرچک ۴ فروشگاه زنجیره‌ای و سه مباشر در حوزه  توزیع مرغ و یک مباشر در حوزه گوشت و دو مباشر در حوزه برنج، تخم‌مرغ و شکر فعالیت می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: هدف جهاد کشاورزی، تنظیم بازار و توزیع عادلانه اقلام دولتی در شهرستان قرچک است و این امر به نحو شایسته انجام‌شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>