افزایش گشت های ویژه نظارت بر ساخت و سازها و جلوگیری از ایجاد بنای غیر مجاز در سطح بخش خاوران | پایگاه خبری ابتکار
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

افزایش گشت های ویژه نظارت بر ساخت و سازها و جلوگیری از ایجاد بنای غیر مجاز در سطح بخش خاوران

انتشار: یکشنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۰۴:۴۸ |
کد خبر: 25537 |
بازدید: 20 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: بخشدار خاوران گفت : گشت های ساختمانی با هدف تشدیدنظارت وکنترل ساخت و سازهای غیر مجاز افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار ما – حسن بابایی بخشدار خاوران در ارتباط با ساخت و سازهای غیر مجاز اظهار کرد : برابر قانون هرگونه ساخت بنا باید از مرجع صادر کننده مجوزاخذ نماید درغیر اینصورت تخلف محسوب می شود و مطابق قانون برخورد می شود لذا نظارت و کنترل ساخت و سازهای غیر مجاز از الویت های مهم این بخشداری می باشد و در همین راستا تعداد گشت های بخشداری خاوران را از دو دستگاه خودرو به پنج دستگاه افزایش داده ایم.

بابایی تاکید کرد : با هر نوع ساخت و ساز غیر مجاز در همان مراحل اولیه به شدت برخورد خواهد شد و برابر صراحت قانون تغییر کاربری بدون اخذ مجوز جرم بوده و ایجاد بنا تخلف محسوب می شود.

وی افزود : اکیپ های گشت این بخشداری در کلیه ایام سال خصوصا ایام تعطیل با انجام گشت های منظم ،مستمروکامل در سطح بخش خاوران به انجام وظایف محوله خواهند پرداخت و نسبت به اعمال قانون با استفاده از ابزارهای قانونی و با اخذ دستور مقام قضایی مبادرت خواهد ورزید.

بخشدارخاوران به تخلیه غیر مجاز نخاله در سطح بخش خاوران اشاره کرده و افزود : همانگونه که شاهد هستید تخلیه نخاله و انتقال و تفکیک غیر قانونی ضایعات و زباله ها در منطقه رو به افزایش است لذا یکی از ماموریت های گشت بخشداری ممانعت و جلوگیری از اینگونه اقدامات خلاف قانون می باشد و در صورت اصرار و تکرار تخلف به دادگاه معرفی و برابر قانون رفتار خواهد شد.

شایان ذکر است با حکم بخشدار خاوران آقای علی گیلک به عنوان مسئول جدید گشت های این بخشداری بااختیارات کامل منصوب گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>