برگزاری جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی شهرستان پردیس | پایگاه خبری ابتکار
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

برگزاری جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی شهرستان پردیس

انتشار: یکشنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۰۴:۱۹ |
کد خبر: 25535 |
بازدید: 24 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی شهرستان پردیس به ریاست صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – در این جلسه ضمن پیگیری مصوبات اجرا نشده جلسات پیشین، پیرامون راهکارهای افزایش سطح رضایتمندی شهروندان و مراجعان از نحوه عملکرد ادارات و ارتقای خدمات و پاسخگویی نهادهای عمومی و ملی تبادل نظر صورت گرفت و معاون فرماندار پردیس در ابتدا به بازدیدهای دوره ای معاونان فرماندار از ادارات شهرستان اشاره کرد و گفت: برخی از ادارات با کمبود نیرو و تجهیزات و همچنین نامناسب بودن فضای اداری مواجه هستند که باید هرچه سریعتر برطرف شود.

بنیادی اخلاق مداری، حرکت بر اساس قانون، صبر حوصله پرسنل ادارات و ایجاد شرایط مناسب رفاهی برای مراجعان را از جمله راهکارهای حفظ حقوق شهروندی دانست و گفت: رعایت این موارد می تواند کمبودهای موجود را تا حد زیادی برطرف سازد و انتظار ما از روسای ادارات نیز همین موضوع است.

معاون فرماندار پردیس از روسای ادارات و نهادهای شهرستان خواست ارزیابی عملکرد واحدهای تحت پوشش خود را بر اساس دستورالعمل های موجود انجام داده و گزارش لازم را با توجه به صحت، دقت و سرعت به فرمانداری ارسال کنند تا بتوان ضمن بررسی وضعیت ادارات، برنامه های لازم را برای رفع مشکلات به کار گرفت.

در پایان افراد حاضر به بیان پیشنهادات خود پرداختند و مقرر شد نشست های آسیب شناسی و ارائه راهکار به منظور پیشگیری از فساد اداری با محوریت اداره بازرسی فرمانداری برگزار شود همچنین ایجاد روحیه انتقادپذیری بین پرسنل توسط برگزاری دوره‌های آموزشی، ایجاد تبلیغات محیطی و آرامش نسبی برای کارکنان در محیط اداری و ارزیابی عملکرد کارکنان در دوره های مختلف در دستور کار ادارات قرار گیرد.

برگزاری دوره های فضائل اخلاقی برای کارمندان، برگزاری جلسات زیرمجموعه ستاد در هر اداره در راستای رفع مشکلات موجود و بهبود امور، نصب تابلوهای مربوط به منشور حقوق شهروندی و عفاف و حجاب در ادارات، ارائه گزارش اقدامات انجام گرفته بر اساس دستورالعمل های صادره، برگزاری جلسه با مدیران استانی و نمایندگان سازمان برنامه و بودجه برای اختصاص زمین و تامین اعتبار ساخت احداث ساختمان برای اداراتی که در ساختمانهای استیجاری مستقر هستند مصوبات جلسه بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>