بارش ۲۵ الی ۳۵ سانتی برف در محورهای هراز و فیروزکوه | پایگاه خبری ابتکار
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

بارش ۲۵ الی ۳۵ سانتی برف در محورهای هراز و فیروزکوه

انتشار: جمعه, ۱۴ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۰۰:۵۵:۰۸ |
کد خبر: 25497 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


فیروز

فیروزکوه- ابتکارورامین: معاون امدادو نجات هلال احمر استان تهران از بارش ۲۵ الی ۳۵ سانتی برف در محورهای هراز و فیروزکوه خبر داد و از هم وطنان خواست از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

به گزارش خبرنگار ما – ابراهیم تاجیک نوری از امدادرسانی ۱۷ اکیپ امداد و نجات هلال احمر استان تهران در محورهای برفی و کوهستانی شمال و شمال شرقی این استان خبر داد و افزود: همه محورهای استان تهران در حال حاضر باز است و تردد در آن ها در جریان است، اما امدادرسانی به برخی خودروها که در راه مانده و به دلیل شدت برف قادر به حرکت نیستند، ادامه دارد.

وی که در گردنه «امین آباد» فیروزکوه مشغول امدادرسانی به هم وطنان بود، گفت: ارتفاع برف تاکنون ۲۵ الی ۳۵ سانتی متر در محورها و ارتفاعات فیروزکوه و دماوند برآورد شده است.

معاون امدادو نجات هلال احمر استان تهران اضافه کرد: نیروهای امدادرسان هلال احمر تا عادی شدن شرایط مشغول امدادرسانی و آماده باش هستند.

وی از هم وطنان خواست از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند و افزود: تردد بدون زنجیرچرخ در محورهای برف گیر استان تهران غیر ممکن است.

تاجیک نوری از رانندگان خواست در صورت مواجهه با مشکل و نیاز به امدادرسانی، حتی بدون سیم کارت با شماره ۱۱۲ هلال احمر تماس بگیرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>