هرس زمستانه درختان شهر دماوند با شروع فصل سرما آغاز شد | پایگاه خبری ابتکار
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

هرس زمستانه درختان شهر دماوند با شروع فصل سرما آغاز شد

انتشار: چهارشنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۳۷:۵۴ |
کد خبر: 25461 |
بازدید: 12 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: واحد فضای سبز شهرداری دماوند هرس زمستانه درختان با هدف تقویت رشد شاخه‌ها و بهبود کارآیی درختان و درختچه‌ها را در سطح شهر آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار ما – آرمین براتی، مسئول فضای سبز شهرداری دماوند اظهار داشت: رسیدگی و نگهداری از انبوه نهال‌های کاشته شده یکی از اولویت‌های کاری این واحد برای مناسب‌سازی چهره شهر است از این رو در طی سال نسبت به آبیاری، کودهی و هرس درختان اقدام می‌شود.

وی افزود: هرس زمستانه درختان و درختچه‌های میادین، بلوارها و بوستان‌ها با هدف پیراستگی و بهبود کارآیی درختان از ابتدای زمستان در سطح منطقه آغاز شده و تا پاکسازی کامل ادامه دارد.

مسئول فضای سبز شهرداری دماوند بلوار شهید بهشتی، بلوار آیت الله خامنه‌ای، بلوار امام خمینی(ره)، بوستان‌های سطح شهر، میادین و خیابان‌های فرعی و… را از جمله مکان‌های مورد نظر این نهاد در سطح شهر دانست.

براتی با اشاره به اینکه هرس و بازپیرایی شاخه‌های درختان هرساله با هدف رفع خطر شاخه‌های خشک، حذف شاخه‌های بیمار و همچنین آراستگی درختان انجام می‌شود تصریح کرد: پیرایش درختان و درختچه‌ها هر ساله به صورت مستمر در تمامی مناطق شهری صورت می‌گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>