رفع مشکلات گازرسانی بیش از ۲۰ واحد مرغداری قرچک بطور ویژه پیگیری می شود | پایگاه خبری ابتکار
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

رفع مشکلات گازرسانی بیش از ۲۰ واحد مرغداری قرچک بطور ویژه پیگیری می شود

انتشار: سه شنبه, ۱۱ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۵۸:۴۳ |
کد خبر: 25445 |
بازدید: 17 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک گفت: در راستای اجرای اهداف ستاد رفع موانع تولید شهرستان، گازرسانی به بیش از ۲۰ واحد مرغداری بطور ویژه پیگیری می شود.

به گزارش خبرنگار ما – بهمن خطیبی در حاشیه جلسه ستاد رفع موانع تولید در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به بررسی و بازدید اعضای ستاد رفع موانع تولید از واحد‌های مرغداری و اهمیت گازرسانی به آنها با توجه به شعار سال و حمایت از تولید داخلی، موضوع گازرسانی به این واحد‌های تولیدی بطور ویژه در دستور کار قرار گرفته و در این خصوص دستور لازم به اداره گاز صادر شده و خوشبختانه با تعامل خوب شرکت گاز استان تهران این مهم به نتیجه می رسد.

وی گفت: باید تمام سعی مسئولان در شهرستان این باشد که دغدغه تولیدکنندگان را به حداقل برسانند و نهایت همکاری را ضمن رعایت قانون با این افراد داشته باشند.

خطیبی افزود: ستاد رفع موانع تولید و همچنین ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی سعی دارد به مشکلات تولیدکنندگان رسیدگی کند و با توجه به اهمیت بخش کشاورزی و دامپروری، مشکلات این حوزه نیز باید در اسرع وقت مرتفع شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک  بیان کرد: به تمام رؤسای ادارات ابلاغ شده که از سردرگم کردن تولیدکنندگان و سرمایه گذاران در شهرستان پرهیز کنند و به درخواست های آنها در اسرع وقت رسیدگی کنند با تلاش همه جانبه بیش از پیش در توسعه شهرستان سهیم باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>