امروز زمان تسویه حساب جناحی و حزبی نیست | پایگاه خبری ابتکار
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

امروز زمان تسویه حساب جناحی و حزبی نیست

انتشار: دوشنبه, ۱۰ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۳۱:۰۳ |
کد خبر: 25426 |
بازدید: 20 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: با توجه به شرایط کنونی و توطئه افکنی دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، امروز زمان تسویه حساب های جناحی و حزبی نیست.

به گزارش خبرنگار ما – هدایت الله جمالی پور روز دوشنبه در نشست مشترک ائمه جمعه، اعضای شورای اداری و مشاورین امور ایثارگران شهرستان ری که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: مسئولان و مردم باید درمسیرحرکت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس قرار گیرند.

وی ادامه داد: همه وظیفه دارند تا از دستاورد های انقلاب به خوبی مراقبت کنند چرا که این دستاوردها برای کشور و ملت استقلال دارای ارزش است.

جمالی پور با اشاره به اینکه درآستانه ۴۰ سالگی انقلاب باید دستاوردها را مرور کنیم، افزود: می بایستی نقاط ضعف وقوت مورد بررسی قرار گیرد تا نقاط قوت تقویت شده و نقاط ضعف رفع شود.

وی تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در خیال خام خود قصد ضربه زدن به نظام مقدس را دارند اما بدانند ملت ایران با همه مشکلات و فشارها هنوز همچون گذشته به انقلاب و رهبری پایبند و وفادار هستند.

فرماندار ویژه شهرستان ری عنوان کرد: مسئولان باید نگرش دشمن در زمینه جدایی مردم از نظام را مورد بررسی قرار دهند تا دریابند این دیدگاه بر چه اساسی ایجاد شده است.

وی یادآور شد: در دوران هشت سال دفاع مقدس استکبار جهانی و همپیمانانشان با یکدیگر علیه ملت ایران همراه شده و جنگ تحمیلی را به راه انداختند اما باز هم به اهداف پلید خود دست نیافتند.

جمالی پور گفت: امروز هم ملت ایران همچون گذشته با عزمی راسخ در برابر دشمنان انقلاب اسلامی ایستاده و آنها را شکست می دهند.

وی با اشاره به اینکه مسئولان باید امید را در مردم زنده نگه دارند، افزود: دغدغه و خواسته مردم باید در اولویت مدیران کشور قرار گیرد و هیچ مدیری خود را تافته جدا بافته از مردم نداند.

معاون استاندار تهران گفت: نباید بین مردم و مسئولان فاصله ایجاد شود چرا که این موضوع از اهداف و خواسته دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است .

نشست مشترک ائمه جمعه، اعضای شورای اداری و مشاورین امور ایثارگران شهرستان ری با حضور هدایت الله جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری، غلامرضا یاوند مشاور وزیر و مسئول هماهنگی امور ایثارگران وزارت کشور، عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید شهرستان های استان تهران و جمعی از ایثارگران و جانبازان دوران مقدس در فرمانداری ویژه شهرستان ری برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>