سرپرست جدید اداره صنعت، معدن و تجارت پیشوا معرفی شد | پایگاه خبری ابتکار
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

سرپرست جدید اداره صنعت، معدن و تجارت پیشوا معرفی شد

انتشار: دوشنبه, ۱۰ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۳۰:۲۲ |
کد خبر: 25424 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: مجید برازش به‌عنوان سرپرست جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پیشوا معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ما – طی جلسه‌ای با حضور حسین عباسی فرماندار پیشوا، تیمور پور حیدری معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و سیروس جعفری معاون سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا، مجید برازش به‌عنوان سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پیشوا معرفی و از زحمات محمدرضا عیدی نوروزی قدردانی شد.

فرماندار شهرستان پیشوا در این جلسه گفت: شهرستان پیشوا در حوزه کشاورزی جایگاه ویژه‌ای را در استان تهران و کشور دارد ولی در زمینه صنعت با مشکلاتی روبروست که باید با ایجاد صنایع تبدیلی و بسته‌بندی دو حوزه کشاورزی و صنعت را به یکدیگر متصل کرد.

حسین عباسی اظهار کرد: تقویت ساختار سازمانی و فراهم‌سازی ساختمان برای اداره صنعت، معدن و تجارت نیازمند پیگیری است که به همت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و با حمایت و همکاری مجموعه‌های شهرستانی میسر می‌گردد.

وی تلاش در جهت تحقق خواسته‌های عمومی مردم و اعمال سیاست‌های دولت در شهرستان را از وظایف مدیران دانست و گفت: شرایط امروز کشور شباهت‌هایی را به ایام دفاع مقدس دارد و همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند در یک شرایط تمام‌عیار جنگی قرار داریم و پذیرش مسئولیت در این شرایط بسیار سخت و به‌مثابه ورود به میدان مین است.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران نیز گفت: به‌واسطه سابقه انقلابی و دیرینه مردم پیشوا و شهدایی که تقدیم انقلاب کرده و سهمی که در جنگ تحمیلی و پیروزی و تداوم نظام‌دارند، مسئولانی که برای خدمت به این منطقه می‌آیند کاری سخت پیش رودارند و باید وقت بیشتری را صرف کنند.

تیمور پور حیدری افزود: با توجه به سیاست‌های ارزی دولت و کاهش نرخ ارز، مردم انتظار کاهش نرخ بازار را دارند که دقیقاً به مأموریت‌های سازمانی ما برمی‌گردد که امیدواریم مدیریت جدید تلاش کند تا به این انتظار عمومی در شهرستان پیشوا پاسخ مطلوبی داده شود.

وی افزود: حداقل انتظارات مردم در سطح عرضه، مبارزه با گران‌فروشی و جلوگیری از احتکار است که باید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان در راستای انجام وظایف محوله جدیت و اهتمام داشته باشد تا مردم نسبت به وضعیت اقتصادی امیدوار شوند.

پورحیدری نبود ساختار سازمانی و ساختمان اداری مناسب را از مشکلات اداره صنعت، معدن و تجارت در شهرستان پیشوا عنوان کرد و نیازمند پیگیری از طریق سازمان اداری استخدامی کشور دانست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>