شایستگی های اخلاقی و حرفه ای بودن از ویژگی های مهم پلیس با بصیرت است | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

شایستگی های اخلاقی و حرفه ای بودن از ویژگی های مهم پلیس با بصیرت است

انتشار: یکشنبه, ۹ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۰۷:۴۶ |
کد خبر: 25402 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


ور (۲)

ورامین – ابتکارورامین: فرمانده انتظامی استان با اشاره به ضرورت برگزاری دوره های بصیرت گفت: شایستگی های اخلاقی و حرفه ای بودن از ویژگی های مهم پلیس با بصیرت است.

به گزارش خبرنگار  ما- سردار “عبدالــرضا ناظــری” در مراسم افتتاحیه هشتمین دوره بصیرت در جمع مدیران لایه یک فرماندهی انتظامی شرق استان تهران که با حضور آیت الله “مقتدایی” عضو مجلس خبرگان رهبری و مدیر شورای عالی حوزه علمیه در قم برگزار شد ضمن گرامیداشت یوم الله ۹ دی ، اظهار داشت:هدف از برگزاری این دوره تعمیق بصیرت دینی ، تقویت بنیان فکری و ارتقاء  آگاهی و بینش سیاسی کارکنان است.

وی حضور در جوار بارگاه ملکوتی حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران را توفیقی بزرگ برای بصیرت جویان دانست و عنوان کرد:یکی از ملزومات سازمان عظیم نیروی انتظامی ارتقاء و حفظ بصیرت است.

ور (۱)

رئیس پلیس شرق استان تهران با اشاره به تدوین اولویت ها و آرمان های سازمان نیروی انتظامی بر اساس قوانین و احکام شرع گفت: دفاع از مردم، دفاع از ارزش های اسلامی جامعه و دفاع از قانون و قانونمداری ، اهدافی است که به عنوان قالبی برای برنامه ریزی می تواند در دستور کار پلیس قرار بگیرد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به ویژگیهای یک پلیس موفق اسلامی گفت: شایستگی های اخلاقی و حرفه ای بودن یکی از ویژگیهای مهم پلیس بوده و لذا پلیسی موفق است که با ادب و بصیرت ، شناخت و تدین بروز بوده و آشنایی و مطالعات علمی خوبی داشته باشد.

ور (۴)

وی در ادامه با اشاره یه گرامیداشت سالروز ۹ دی ماه و اینکه امروز مردم ایران بصیرت خود را به دنیا صادر می کنند بیان داشت: پایه و اساس بصیرت در دین اسلام ولایت فقیه است و بصیریت یعنی همان اسلام شناسی و حضور مردم در حماسه ۹ دی ماه ۸۸ یعنی قوه تجزیه و تحلیل،پیش بینی حضور با بصیرت در صحنه است.

سردار ناظری در پایان برنامه های هشتمین دوره بصیرت غیر متمرکز استان را برشمرد و خاطرنشان کرد: آشنایی با مفهوم عدل وانصاف ، مسائل سیاسی روز ،ابعاد شخصیتی ائمه معصومین (ع) سبک زندگی وآسیب ها و تهدیدات پیش رو فرماندهان ومدیران از موضوعاتی هستند که فراگیران دراین دوره با استفاده از اساتید مجرب حوزه و دانشگاه آشنا خواهند شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>