۲ هزار جلد کتب مذهبی به مساجد فیروز کوه اهدا شد | پایگاه خبری ابتکار
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

۲ هزار جلد کتب مذهبی به مساجد فیروز کوه اهدا شد

انتشار: شنبه, ۸ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۲۰:۰۳ |
کد خبر: 25384 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


فیروز

فیروزکوه – ابتکارورامین: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزکوه از اهدای ۲ هزار جلد قرآن کریم و کتاب ارتباط با خدا به مساجد در هفته فرهنگی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – اسماعیل پور روشن اظهار داشت: به مناسبت هفته فرهنگی شهرستان، ۴۰۰ جلد کتاب متنوع نیز از جمله رمان، مذهبی، روانشناسی و … (به جز کتاب های درسی و کمک درسی) در نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای فرهنگی فیروزکوه به صورت رایگان در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفت.

این مقام مسئول گفت: هفته فرهنگی فرصت بسیار مناسبی برای فرهنگسازی و نهادینه کردن برخی از اقدامات شایسته مانند اهدا کتاب است.

وی افزود: امید است تا چنین اقدامات شایسته ای همواره تداوم یابد و روز به روز شاهد افزایش میزان مطالعه افراد در تمام سطوح جامعه باشیم.

براساس این گزارش، هفته فرهنگی فیروزکوه از اول تا هفتم دی ماه اجرا شد؛ طرح اجرای هفته فرهنگی از اوایل سال جاری به منظور شناخت توانمندی ها و شاخص های فرهنگی شهرستان های استان تهران با مسئولیت فرمانداری ها عنوان شده است.

شهرستان فیروزکوه دارای سه کتابخانه عمومی ولیعصر، امیری فیروزکوهی و سلمان فارسی و یک کتابخانه سیار با مجموع ۵۰ هزار جلد کتاب می باشد، این شهرستان با جمعیتی بالغ بر ۳۳ هزار نفر در ۱۲۰ کیلومتری شمال شرقی پایتخت واقع شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>